1. 1.
  Gözlendiğinde Çok ilginçtir. Tamamı için aynı şeyi söyleyemeyiz ama son dönem sözlük kızlarının süreci gerçekten enteresan.

  Önce hanım hanımcık entryler girer. öyle olmasa bile popüler yazarları eleştirir. Entryleri sözlük içi entrylere dönüşmeye başladığında ilk önce açık oya yüklenen anlamı, sözlük yazarlarının samimiyetsizliklerini, kız olmakla ilgi çekmesinin rahatsızlığını ihtiva eder.

  Biraz daha sözlüğe temayül ardından artık kadın olduğundan başkaları değil kendisi dem vurmaya başlar. Kendisinin fiziksel özelliklerinden bahsetmeye, erkekleri eleştirmeye ve bir kadın olarak önceden tahsis edilmiş koltuğa bakmaya başlar.

  En sonunda o efendi kız çirkef, kibirli bir hale gelir. Çünkü bir kitleye hitap ettiğini düşünür. Sonra fotoğraf Veya çeşitli özel verilerle öne çıkar. iddialarda bulunur.

  işte artık erkekler tarafından övülerek veya yerilerek, yürünerek veya ezilerek bir popi olmuştur.

  Sonra bir şey olur veya bir ötekisi gelir ve söner.

  Yıllardır değişmeyen senaryo.
  13 -11 ... lord marcus amoralist primses
 2. 2.
  ben şahsen kadınlığı ile öne çıkan yazarı peygamber torunu olsa dahi siklemiyorum; hoş normalde de fazla iplediğim söylenemez. burada 2 tane hatunla konuşmak için çabalamaktansa gider kişisel olmayan hatun fotoları paylaşan sayfaları takip etmeyi daha makul buluyorum. benim zamanım değerli ve bu nete para veriyorum, 80 kilo hatun için çaba göstermek beyhude.

  bu tiplere talepkar olanların da gerçek hayatlarında ciddi bir sığır olduğunu düşünüyorum.
  3 -4 ... opus magnum ii
 3. 3.
  kıskançlık sezinlediğim başlık.
  senin kalbimizdeki yerin ayrı piremses
  9 ... ekonovich
 4. 4.
  Ben şimdi de kibirliyim, sonra da kibirli ve çirkef ve çirkin olacağım. Sorun mu var? Yok bence.
  5 -4 ... serpil silahliperi
 5. 5.
  belgesel tadında.

  kimisi epeyce süre popülerleşemez, kimisi de gelir gelmez gündeme bomba gibi düşer.

  bu biraz nick seçimi, yazım tarzı ve yazmak için seçilen konularla da alakalı tabi.

  mesela bazıları da ilginç bir şekilde ufak bir dokunuşla uçuşa geçebilir.

  the kadin uzunca bir süre doğru düzgün nick altı alamamıştı. bir gece 3-4 kişi peş peşe nick altı girince kız patladı gitti.

  ya da adikari vardı buna bir başka örnek. kız bikinili fotoğraf bile paylaşmıştı ama kimse dönüp bakmadı. sonra zall takip etmeye başladı ve kız aldı yürüdü oradan.

  ilginç olaylar bunlar.
  3 -4 ... lucius vorenuss
 6. 6.
  Siz niye icerlediniz ki bu duruma bu kadar? Niye bu çekememezlik? Şunları bir kadın yazar yazsa derim ki hemcinsini kıskanıyor. Adam yazarların haset ettiği süreç.
  5 -1 ... ngark
 7. 7.
  Kim memesini ortaya koyarsa o daha popüler olur.
  2 -1 ... karetta karettalar da ucar
 8. 8.
  sen şimdi buradan kimlere mesaj yolluyorsun bakalım marcus ? aaaaa marcus entry yoluyla mesaj veriyor ayar veriyor birilerine.

  ayağını denk al söz konusu entrye konu olan kız.
  2 ... hubel
 9. 9.
  kız: memem var.
  sözlük: tmm.

  +28378338.
  3 -1 ... redlad
 10. 10.
  Uludağ sözlük'e senelerdir gelir giderim.

  Hesabımı silerim ve ortadan kaybolurum ya da hiç yazmam, sözlüğe girmem birkaç ay.

  değişmeyen gündem maddesi kadınlardır. Sözlüğe yıllar boyunca uğramayın, giderken bıraktığınız gibidir. Erkeklerin yaptığı iğrenç trollükler asla hesaba katılmaz. En büyük yergiyi, hakaretleri, aşağılamaları her zaman kadın yazarlar alır.

  popülerleşme çabaları öyle mi? Hiç kız görmemiş gibi sabah akşam meme başlıklarına yazarsınız ama aynısını bir kadın yapınca itin götüne sokarsınız. türkiye, reel hayatta da sanal dünyada da insanları bir çırpıda harcamada bir numara.
  17 -4 ... 11 haziran