bugün

olayı cinsellik üzerinden algılamaya gerek yok. (eğer aklı yerinde normal bir insansan)
usulen en az ilk 1 ay gidilmez . hatta daha da uzun süre gidilmez , onların davet etmesi gerekir.
ama şahit oluyorum ki bursa'ya gelip konan doğulular 1 haftalık yeni evlilere gitmeye çok meraklılar.

görgüsüzler .
Özel işlerle meşgul oldukları için gidilmez.
Bull arayan Yeni evli çift çağırırsa da mı gidilmez diye düşündüren görgü kuralı.
Yeni evliler 7/24 sevişiyor mu?
onlar sizi aramaya başladıktan sonra gidilebilir. dikkat kırılacak eşya.
Arada kim vurduya gidersiniz.
Yok neymiş anne baba eli öpülmeliymiş. Ya bırakın önce birbirlerini öpsünler. Allah allah ya
Bir hafta boyunca her gün gerdek dayağı atmaya gidilmelidir. Goçum benim diyerek vereceksin sopayı kadına da erkeğe de. Sevişmeye dermanları kalmayacak şekilde.
Ben bir keresinde yanlışlıkla gitmiştim sonra psikolojim bozulmuştu. Leylek felsefesi resmen çürütülmüş oldu. Siz benim hayallerimi, masumiyetimi çaldınız yeni evliler. Evethhh...
Böyle salak bir adet de anca bizde olurdu zaten. Niye gidilmiyormuş? Gruba mı alıyor yeni evlenenler evlerine gelenleri? Bizim niye adetlerimizin 40% den fazlası tataflarım cinsel münasebeti üzerine kurulu acaba.
eski evlilerin de evine gidilmemeli. bence kimse birbirine gitmesin. ne öyle oturup dedikodu falan yapıyor koca koca adamlar koca koca kadınlar. cıvık cıvık müdürüm afedersin..
makul bir süre için elbette geçerli önerme. sonrasında tebriğe gidilir tabii ki.
Arada kaynama ihtimaliniz olabilir çünkü eşler henüz birbirine alışamamış olabilir, sizi eşi sanabilir.
Bırakınız sevişsinler bırakınız yiyişsinler.