bugün

'Karımla kahvaltı'yı gördüm ben.

Bana yetti.
bir de 5 senedir facebook kapak ve profilini düğün fotoğrafıyla süsleyen denyolar var.
gecen gun evlenen arkadasim sagolsun bu basliga yazabiliyorum.
kizin tum fotograflari hoppidi hoppidi barlardayken birden kahvalti, yemek, oturma odasi fotograflarina evrildi.
katlanmasi cok guc.
Biyografi kısmında tanışma, söz, nişan, kına, düğün tarihleri yazıyordur. Çiçekli böcekli, sevgi patlamalı, biraz mide bulandırıcı hesaplardır.
görsel
görsel

Temsili değil.
uzak durun, engelleyin hatta toptan instagram kullanmayı bırakın tüm gereksizlerden kurtulmuş olursunuz.
Genelde cekildikleri fotolarda eşleri mutsuz ve artık sıkılmış cikmislardir.
Kendileri ise mutluluktan havalara ucuyordur.
Bu tür instagram profilleri gördüğümde, o insanların hayattaki yegane amaçlarının evlilik olduğu ve yegane amaçlarını yansıtmanın, haklı gurururunu yaşadağı izlenimi oluşuyor.
Bio yu tanışma, söz, nişan, nikah, kına, düğün tarihi ile dolduran, kocişkosunun prensesi yazmayı unutmayanlardır.
görsel
instagram hesabının en şaşalı dönemidir.
instagram kullanmayanların karşılaşmadığı durumlardır.
instagrami neden biraktim?
instagrami birakma nedenleri?
instagrami nasil sildim?
Sosyal medyadan soğutan çiftlerdir.Biyografilerinde genelde tek taş yüzük emojisi ve yaninda tanışma tarihleri hemen altında ise gelin damat emojisinin yanında da düğün tarihleri olur.bazen bunların yanina "iyi ki'm" ,"mucizem","en doğru kararim" gibi komik edebiyat sacmaliklari yazabilirler. Bide yakında bebek geliyorsa soon yazıp bebek simgesi koyarlar. Çeyizi,
kınayi,düğünu, balayıni,gezdikleri yerleri,yedikleri yiyecekleri,yeni aldıkları arabalari ,ev tadilatlarini,karşılıklı alınan hediyeleri,kociskolari hastalaninca Kocisko resminin altına türk edebiyatindan iki cift soz yazmalari,evdeki tatlisko esyalari paylasmalari zorunludur.en önemli karakteristik özellikleri ise hala işlem öncesi dönemde kalıp,egoist ve dünyanın kendilerinin etrafında döndüğünü sanmalaridir.bide onlardan mutlusu yoktur.Evet onlar ask dolu mutlu mesut gezip tozarlar.ama bilmiyorlar ki gerçekten acinacak komik durumdalar.işin de trajikomik yani bu zaten.
Hadi yeni evlendin 3-5 fotoğraf paylaş anlarım. Ama aradan iki yıl geçiyor hala düğün resimlerini çıkarıp çıkarıp önümüze koyuyorlar. Tamam inandık evlisin.
Eşine bir ton trip atıp instagramlık fotoğraf çekerken çok huzurlu görünen doğan görünümlü şahin profilidir.
Genelde ortak kullanılır hesap.
Sunumlu aşkılıbomcikella oluyorlar genelde. Rabbim kurtarsin.
Akıllara zarar, milletin gözüne gözüne sokmak için kırk takla atılan sayfalardır.

Nerde o asalet, nerde o şirin mahcubiyet, nerde o mütevazilik?!

Utanmasalar kamera yerleştirip 7/24 canlı yayınla, BBG evine çevirecekler ortamı.

Kocişkolar, aşkımotellalar ve daha birçok gülünçlük..
Eğitimin yetersizliği, ilimden, bilimden, sanattan uzak kalınca oluyor bütün bu saçmalıklar, biliyorsunuz di mi?!