bugün

istanbul'da okuyan ve okula gidebilmek için günde en az 4 vesait kullanan bir öğrenci için ölümden sonra başa gelebilecek en kötü şey.
(bkz: allah kimsenin başına vermesin)
(bkz: şimdi sinirden kendimi sikecem)
öğrenci isen aylık bütçeye büyük bir darbedir...
Hayattan sogutan sebepler listesinde zirveye oynayan sebeptir. Tam akbil dolduran kisi maasinin hatri sayilir bir kismi ile akbil zimbirtisina saya sove doldurur. Eli mahkumdur. Metrobus kuyruklarinda ulasmin ucretsiz olmasina dair hayaller kursada, metrobusun kapisinin acilmasiyla suya dusen hayalleriyle yuzlesmesinin aci vericiligle basbasa kalmistir. Bir sonraki durakta yeni doldurulmus akbilini kaybettigini farketmesi, bir ayligina sahip oldugu tek guzel sey olan ulasim hurriyetininda elinden alindigi gercegiyle yuzlesmesi bir anda hayattan sogumasina sebep olur. Bir insanin umutlarini yitirisidir bu. gelecek zor gunler onu beklemektedir.
yeni akbil çıkarman gereken durum. polise de haber vere bilirisin .
yeni alınmış sigaranın cepteki delikten düşmesi ve bunu farketmemekle eş değerdir.
bugün başıma gelmiştir ,
evlat acısı gibi oturmuştur daha yeniydi
lilumm

70 tl + 10 tl = eliniz de kalan 0'dır. biri alıcak ardından hakkı olmadan kullanıcak
sevinicek..

üzülüyorum sözlük.
15 tl doldurup kaybettim. kaybettigimi saatler sonra anladim. kullanilmis olma ihtimali %100. kaybettigim icin ceza da kesmisler 30 tl. ettimi sana 45 tl. ben bugun 20 lira gaz parasi vermeyeyim diye toplu tasima kullanmistim halbuki. resmen icime oturdu. nakit para kaybetsem bu kadar uzulmem. o akbili kullananin da soyunu sopunu esekler siksin. ulan bu nasil hayat be. her sey ust uste geliyor. gecende de hgs den giydirmisler. simdi ona da para odeyecegiz. butun ay cezalari odemek icin calisiyorum. artik bu cenabetlikten sıkıldım.
güncel Önemli Başlıklar