bugün

damacanayla seks olayından daha hafif kalabilecek bir eylemdir.
anadolunun bagrından kopup gelen ve hala orda yaşamakta olan bir çok genç bilir köyde ergenlik çagına gelmiş bir genç muhakkak bir eşekle ilk deneyimini yaşar, kimininki ilk ve son deneme olur kimininki hayat boyu devam eder.
işte benimkide böyle bir fanteziydi bizim cücük ramazan emminin yeni dogmuş olan sıpasına tüm köy halkı tebrige gitmekteydiler. köy yeri oldugu için tebrik domates, biber ve hıyarla sınırlıydı. bizim ailede bu tebrik etmeye gitmişti tabi yanlarında bende vardım. eşegi ilk gördügümde aklımdan türlü türlü seks pozisyonları geçmekteydi gençlik hormonlarının verdigi destekle bu pozisyonlar günden güne fantaziye dönüşmekteydi.
lakin bir eşşek becermek bana göre degildi benki onlarca kadının arasında sona kalmış şans topu niteligi taşırken şimdi bir eşşekle mi beraber olacaktım, hayır dedim kendi kendime bu olmayacak gerekirse kendi organımın üzerine şeker döküp boşalıncaya kadar yalarım ama bunu asla yapmam. lakin beynin dedigi degil zikin dedigi oldu . önceden ayrılmış oldugum eski sevgilimden kalan mini etegi eşşege giydirmeyi düşündüm karanlık bir gece vakti bu pis emellerimi icra etmeye başladım ama tam işi yapacakken cücük ramazan emmiye yakalanınca olanlar oldu.

(bkz: yukarda yazılanların alayı yalandır)
(bkz: kernel amedeus gibi saçmalamak)
(bkz: artık sende kernek amedeus gibisin)
(bkz: allah akıl fikir versin)