bugün

empati kurulduğunda sorun çözülecektir. umarım.
Anne kedinin saldırmasına sebebiyet verecek eylemdir. Ama dert etmeyin. Duvara doğru Güçlü Bir tekme yeter de artar.
Yapılmaması gereken eylem. Daha önce annesinin terk ettiği 2 yavru kediye bakmaya çalıştım. Çok uğraştım ama bir tanesini malesef yasatamadim. Mümkünse anneyle kalması gerekir.
Ayrilmalari gerektiginde zaten ayrilacaklar. Sokakta gozleri iltihap dolu yavruyu annesinden ayirmamak icin 3 yavru ve anneyi eve aldim. Evimde 2 kedim var. Kedi besleyenlerin gozunde canlanir ortam. yavrulari olan anne, 3 yavru kedi, yeni bi ev, 2 farkli kedi(anne icin) ama yinede o yavruyu kardeslerinden ve anneden ayirmadim. Bir gun yanlislikla tutup zevk icin hayvanin canini yakan veya bebek kediyi annesinden ayirmaya calisan bir varlik ile denk gelirsem kolunu bacagini kirarim...
Çok istiyorsanız annesi ve tüm yavruları ile birlikte evinize ya da bahçenize alabilirsiniz. Çevrenize çok büyük bir pozitif enerji yığacaklar emin olun. En sinir olduğunuz anda bir bakacaksınız paytak paytak yürüyerek annesinin memelerini bulmaya çalışıp süt içecek, bir bakacaksınız az büyüdüğü zaman annesi ile kavga etmeye başlayacak/annesini tırmalayıp zarar verecek. Öyle tatlılar ki anlatamam fakat annelerinden ayırmayın emin olun ufacık yavru kedinin tek başına tadı tuzu olmayacaktır...
annesiz bir yavru kediyi sahiplenip. sonra kedi kumu elemekden bir kac ay icinde sıkılan 2 cocuk sahibi arkadasim bir ton para harcadigi kedi kumu kedi yatagi tirmalamasi tasima kafesi mamasi nali mıhı herseyiyle verdi birine. belki adam kediyi atip esyalari satacak. cocuklarin bozulan psikolojisini saymiyorum bile. almayin kardesim.
gereklidir. vahşi ortamda hayatta kalmalıdır. sonuçta o bir hayvan. aynen.
görsel
Bakın böyle çok güzeller niye ayırıyorsunuz. Bırakın birlikte kalsınlar ayrılması gereken yerde zaten ayrılacaklar.
(bkz: günah günah entry girmek)
güncel Önemli Başlıklar