bugün

haberi gördüğümde şok oldum. daha yeni boşandın be adam...

https://www.istiklal.com....nin-yeni-sevgilisi/311283
Boşanma sebebinin bu kadın olduğunu gösterir.
kesinlikle. boşanma sebebi böylelikle ortaya çıkmış oldu.
Bi de boşanma sebebi olarak geçinemiyoruz yeaaa diyodu.

Boynuzu taktım gül gibi karıma desene yalaak.
tv'lere çıkıp müslümanlık ve ezan şovları yapan çakma vatansever çomar değil mi bu dostlar...

şaşırdık mı, hayır...
haberdeki,
--spoiler--
Oturdukları evi eski eşine verdi ve 3 milyon lira da tazminat ödedi
--spoiler--

kısmına takılı kaldığım için devamını okuyamadım.

buradan ceceli'ye sesleniyorum. benden de boşan ne olur. boş ol boş ol diyorum anla.
insan dindar değil de dinci olunca işte böyle oluyor.

şu yalancı adamların gerçek yüzünü bi siz göremediniz be .

edit: kimse kusura bakmasın ezan okuyarak gündeme gelip, kendini dini bütün biri olarak lanse edip , boşandığının haftası başka birini manita yapamazsın. bunun özgürlükçülükle ne alakası var ?

buna bizim oralarda hem ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin deniyor. madem çok allah adamısın, öyle davranırsın. ya da hiç o topa girmezsin, boşanma davasına yeni manitanla gidersin. kimse de ağzını açıp tek kelime edemez.
adam başka birini sevmiş ve boşanmış işte..

harbiden bunda ne var, çeşit misiniz arkadaşım siz..

yok dindarmış da, dinciymiş de..

mecbur mu adam istemediği bir ilişkinin içinde olmaya.. hem bir başkasının da yazdığı gibi kadını mağdur mu etmiş?

etmemiş..

ee daha ne o zaman..

yok ezan okumuş, yok şuymuş buymuş..

adam boşanmış amına koyayım..

sevmek olayı da hiçbir zümrenin tekelinde değil bildiğim kadarıyla..
herkesin kendi tercihi tabii. fakat bu iddia doğruysa Mustafa Ceceli hayranlarının yarısı gider.
sayın cumhurbaşkanı isterse 4 eşli evlilik yoluna da gidebilir.
örnek müslüman.
bu kadar çabuk ortaya çıkarılmaz ki... 1 hafta bile olmamış henüz
karısını mağdur etmemiş boşanmış işte diye savunulan olay. ne kadar kolay ya. 5 gün önce boşanmış. 5 gün içinde sevgili mi bulmuş yani. seni hastalığında , sağlığında yanımda görmeliyim şarkısı aklıma geliyor ve sonrasında bir gülme geliyor. vay be.
Eşini aldattığını düşünüyorum açıkçası. Ama bilemiyorum, günah almakta istemem.
Cecelisttir.
Adam parayı bulduktan sonra levelleri teker teker atlıyor bu sene ilahi okumaz seneye de ben evrim teorisine inanıyorum derse şaşmamalı.
Atanamamış jennifer aniston.
kafaları karıştırmış sevgilidir. Bir kısım medya "yeni sevgili eskiden de vardı" diyor, bir kısım medya "boşandıktan sonra yenisi oldu" diyor, bir kısım medya "boşanma falan yok" diyor, bir kısım medya "yenisi eskisinden daha güzel" diyor, bir kısım medya "ceceli yapmaz öyle şey" diyor...
Benim paragraftan çıkarmış olduğum kesin sonuç ceceli'nin boşandığıdır.
Bedeni haci ruhuna be dersen de. Bu sozde alkollu mekanlarda cikmiyordu haci oldugu icin senin haciligin memeleri gorene kadar oglum.
sözde dindar sözde sanatçı sözde mevcut hükümetin destekçilerinden ulan ne yaptıgın bizi ilgilendirmiyorda tv lerde her gördüğünü örnek alan insanlar,hayatını sizler gibi yaşamaya çalışan gerizekalılar azımsanmayacak kadar var bu ülkede...yediginiz her bokta tribünlere oynamayın, göstere göstere yapmayın amk.
Bir kaç gün önce karısının mükemmel bir insan olduğunu söyleyen sanatçımız, mükemmel insanlardan pek hoşlanmıyor olacak ki kendini mükemmel olmayan bir insanın kullarına atmış.
hacı ne yaptın ya diye tepki vermeme sebep olmuştur. Şaşırdım mı elbette hayır. Az çok insan sarrafı iseniz şaşırmamanız gereken haberdir.
Hiç umrumda değil ama boyle biseyi mustafa ceceli yaptigi icin şoktayim.
Umrumda olmayan insan müsveddesidir.
güncel Önemli Başlıklar