bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 40.
    Ulan ben de böylesi sakat düşünceler bir tek benim aklıma gelir diye düşünüyordum. Yalnız olmadığıma sevindim. Seviyorum lan sizi.

Ne o öyle nelerden hoşlanırsın, boş zamanlarında neler yaparsın ebenin ki lacivert mi yoksa saks mavisi mi kalsın lan tanışmayalım.

Muhabbettimiz varsa zaten tanışırız yoksa tanışmak gerçekten yorucu valla bak.
    ... mata as
  2. 39.
    insanlar tanışmanın soru cevapla mümkün olduğunu düşündüğü için üşeniyorlar.

Neleri seversin, en sevdiğin renk ne, en sevdiğin yemek ne, nereyi gezmek istiyorsun vs.

Hepsi Mesajla olan şeyler.

bir araya gelin, konuşun, gezin, gülün, bir şeyler yapın... bunu da illa tanışalım niyetiyle yapmanıza da gerek yok. Keyifli bir şekilde vakit geçiriyor musunuz geçirmiyor musunuz, siz ona bakın. Zaten birbirinizi tanıyacaksınız. En sevdiği yemeği bilsen nolcak; Gülümseyince yüzünün aldığı hali, saçlarını arkaya atışını bilmedikten sonra.
    ... uludag capkini
  3. 38.
    Son bi kaç senedir içinde bulunduğum durum. Tanışmaya gelirlerse sorun yok.
    3 ... degeneration
  4. 37.
    hele uzun zaman boyunca gerek özel olduğunu gerek çok yakın dost olduğunuzu sandığınız kişiler bir gün aklınızın ucundan geçirmeyeceğiniz şeyler söyleyip, acayip şeyler yaparsa artık uğraşacak haliniz kalmaz.

artık zaman da bir güvenilirlik ölçütü değil.

kimseyi hayatınızın derinliklerine sokmayıp eğlenceye bakılmalıdır.
    1 ... kilise sarapcisi
  5. 36.
    Benim kendimden beklentim Yok la. En iyi kendimi tanıyorum.
    Herkesin içindekiler aynı hisler farklı hissedeni görmedim. Eleştirirken severken bile herşey anı tepkiler minvalinde.
    Dünya amaçsız bir yer.
    3 ... aden isis
  6. 35.
    herhangi bir insanla konuşmaya üşeniyorum bırak yeni biriyle tanışmasını. pehey. tanışmak çok ileri bir seviye benim için.
    4 ... alucard nosferatu
  7. 34.
    2 yıllık bi tanışıklığın ortasına atın beni oradan devam edeyim.
    3 ... ozzy osbourne
  8. 33.
    Yeni sorumluluk almak istememektir özü.
    3 ... forzauyku
  9. 32.
    Onu tanımaya değil de kendimi tanıtmaya üşendiğim için hayatımda yeniye dair hiçbir insan yok.
    24 -2 ... siyahmelodi
  10. 31.
    aslında bu üşenmek değil bence. aynı durum bende de var ben bıktım diyorum, aynı şeye tekrar başlamaktan bıktım.
    3 ... hatakekakashi