bugün

Bugün yaptığım eylem. Farklı insanlar her zaman iyidir bence. Ve ne açıdan baktığımıza göre de değişir bu durum. Ben yeni birini tanırken özellikle benden farklı yönlerini veya görüşlerini onun çerçevesinden anlamaya çalışırım. Kendime karşı taraf alırım yani. Ki benim fikrim gerçekten eksikse ya da yanlışsa, olgunlukla kabul edebileyim.
Güzel aktivitedir. Zamanla yorar ama, ara vermekte fayda var.
bi zamandan sonra yeni biriyle tanışıp onun alışkanlıklarını öğrenmek, ona ayak uydurmak, kendini ona anlatmak kanullendirmek o kadar çok geliyor ki. yaşlanıyor muyum ne.
Herkesin kendini çok kültürlü gösterdiği eylem.
Önce Beyli hanımlı hitap edilir. Sonra enseye tokat göte parmak olur.
şu sıralar yapmak istediğimdir.
Zor. Tanımak için uğraş, huyunu suyunu öğren. Bu bana nasıl kazık atar diye düşün de düşün.
bana göre cinse göre değişir.
Dağın başında olunca yeni kızlarla tanışma olanağım hiç olmuyor maalesef.
Birine ne güvenecek, ne değer verecek enerjiye ve hevese sahibim.
Yeni biri yok ki
Hepsi acun medyayı izliyor hepsi netflix izliyor
Bu yüzden farklı insan kalmadı hepsi birbirine benzeşti
ilçe değiştir, il değiştir, milyonlarca isim değişir
Ama tipler değişmez hep aynı tür insan.
ay çok isterim.
Bundan üç sene önce oldukça rahat bir şekilde insanlarla tanisabiliyorduk hem burdan hem sosyal hayattan ancak günümüzde bunun pek mümkün olmadığini tecrübe ediyorum.
Ne kadar fazla istesem de dışarıdan bakıldığında soğuk bir insan olduğum icin durum çok zorlaşıyor. Gelecekteki arkadaşlarım lütfen bunu bilerek yakinlasirsaniz işleri sizin için daha kolay yaparim.
görsel
güzeldir ya hayata renk gelir bence. farklı insanlar farklı bakış açısı ve farklı anılar.
alışık olmadığım durum ama yeni tanıştığım biri güvenimi kazanmadan dostum da olamaz.
hem zor hem de bi yandan heyecan verici olan olaydır.
bu aralar zor gelendir.

aslında cevabını merak etmediğin sorular sormak ya da cevabı soranı ilgilendirmeyen sorulara maruz kalmak bu aralar sıkıcı gelmektedir.

etrafındakiler yetmezmiş gibi tekrar karşılaştığında saçma sapan bir muhabbete gireceğin yeni birini tanımak da bu aralar sıkıcı gelmektedir.

benim için en iyisi; 'yeni' birine hayatımda bu aralar yer vermemek olacaktır.
Eskiden sevdiğim ancak artık nötr olduğum eylem. Gelenler bir şey katmadı pek umutlu değilim artık.
Bazı illerde yaşıyorsanız pek mümkün olamayan durumdur.
Her zaman açık olduğum eylemdir. Yeni insanlar yeni ufuklar. Herkesin herkesten öğreneceği şeyler var.
Aylardir yapmadigim eylem , yetmezmis gibi eskileri de tek tek uzaklastiriyorum.

Sorsan kotu biri derler halbuki ben onlari dusunuyorum , benim varligim zarar aq ben anladim siz daha nasil anlamadiniz cozemiyorum.
Facebook bu iş için biçilmiş kaftan , şahsen ben bir sözlük kızıyla tanışmak isterken beni bu ağa düşüren facebook'u buradan lanetleyip , sözlük kızlarına selam ederim .
insan birileriyle tanışayım yiaa diye çabalamamalı şahsımca.
olacak olan bir vakitte sizi buluyor efendim.
kendinizi paralamayın.
dipnot: yeni biriyle tanışmak, flört ya da ilişki ile eş anlamlı değildir.
karşı cins kavramından bağımsız yazıyorum. okullar kurslar bitip arkadaşlarla topluca gidilen toplu etkinlikler iş hayatına girince belli bir seviyeye indiğinde belli bir yaşa geldiğinizde elinizde kemikleşmiş bir sosyal çevre kalıyor. iş-ev döngüsü dışına çıktığınız zamanlarda da o kemik arkadaş grubuyla iki lafın belini kıralım diye görüşüyoruz. iş yaşamında da bulunduğunuz iş her gün yepyeni insanlar tanımanıza elvermiyorsa, yeni birileriyle tanışmak imkansız gibi. yeni birileriyle tanışamadığımız için bizden farklı düşünen pencereleri göremiyoruz, bize yeni bişeyler öğretecek, yeni hisler yaşatacak kimseyle karşılaşamıyoruz.hal böyle olunca elinizde kısıtlı süresi olan hayatınızda deneyimlediğiniz gördüğünüz anladığınız herşey az ve eksik oluyo. velhasıl istemenize rağmen durup durdururken yeni insan bir insanla tanışıp iletişim kurabilmeniz zor zanaat.
güncel Önemli Başlıklar