bugün

Uzun uzun kendini anlatır. Dinlemek zorundasındır. Halbuki yeni bir hikayeye tahammülün yoktur.
Artık tahammül etmeyeceğimi bildiğimdir. Belki dinlerim ama kendimi tekrardan anlatmak, kabul ettirmek, bilmem neler yaptırmak istemiyorum. Yoruldum ve aynı zamanda bıktım.

Edit: Bu sadece öyle aşk ilişkisi vesaire değil, bir arkadaşlık hatta düşmanlık bile olabilir ilişki dediğim.
Her şeye üşengeç olan bir insan olan şahsımın bir tek üşenmediği konudur. Yalnız işin kötüsü tanıdığın insanın da bir gün hayatından kopup gideceği gerçeğini bilmektir. Her şeyin bir sonu var. Sabahlara kadar sohbet edilen, saatlerce beraber bir şeyler yaptığın insanlar gün geliyor bir yabancıya dönüşüyor ve eskiden yaşanan onca anılar kalıyor geriye. Her şey gelip geçici, kalıcı olan hiçbir şey yok.
Sağlam hayat dersi almış kişilerin içinde bulunduğu durum.

Az insan az dert.
çekingenliktir.
ben çok seviyorum.
ayrıca çok insanla tanışmak, yeni arkadaşlıklar edinmek güzel şey.

niye ille ilişkiye bağlıyorsunuz bu meseleleri?
kezoysa uğraşamam.
Anlık tanışmalar güzel. bir iki saat vakit geçirip bir daha görmeyeceğin bir kişi ile tanışmak kafa açıyor bir farklılık oluyor aslında. Ben anlık değişiklikleri seviyorum. Fakaat uzun vadede uğraşacak gücüm yokshdh. Yaşlandık diyoruz inanmıyor kimse.
Hayat yorucu zaten, insanlar hem yorucu hem de içinde hayal kırıklığı ihtimali saklı.
Hele ki ağzın yanmışsa ayrandan bile sakınırsın. Evet abartılı bir durum gibi duruyor ama insandan bahsediyoruz.
Bir de erkeklerin şiddet uygulaması durumunda yaşanan adaletsiz örnekleri görünce daha bir tedirgin olmakta son derece haklıyız.
Tanımak zor değil. üşendiğim kısım arkadaş olmak.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.