1. 1.
  inciraltı'nın yeni hali güzel olmuş, gidip balık yemek akabinde de deniz kenarında yürümek oldukça keyifli. tabii bucadan gidiyorsanız ve vakit de akşamüstü ise, otobüste mutlaka oturacak bir yer bulmaya bakın, 1 saatten fazla sürüyor çünkü.
  2 ... stockton to malone
 2. 2.
  yükseklik korkunuz yoksa teleferik'i deneyebilirsiniz. tepeye çıkıp bir şeyler yiyip içmek ki ben sadece içmeyi öneririm, fotograf çekmek... güzel şeyler bunlar.
  2 ... stockton to malone
 3. 3.
  istanbul'dan gelmiyorsanız vapur olayına girebilirsiniz, özellikle yaz akşamlarında harika izmir manzarası ve serin bi rüzgar, izmir'den aldığınız hazzı k ile çarpabilir. (k E R+)
  4 ... stockton to malone
 4. 4.
  kibris şehitleri yeni başlayanlar için, en iyi başlangıç noktasıdır.
  3 ... ya cok aciyo ama ya
 5. 5.
  büyük bir alışveriş merkezine gitmek isterseniz mavişehirdeki migros, ege park ve carrefour 3'lüsü tercih edilebilir. konaktan 121 nolu otobüsle mavişehir'e gidebilirsiniz. çiğli'de de bir kipa olduğu efsanesi yaygındır. lakin çiğli epey uzaktır.
  1 ... stockton to malone
 6. 6.
  içinizde zerre kadar dahi olsa yaşama sevinci ve şevki varsa göztepe'ye ksk, karşıykaya da göztepe formasıyla gitmeyin.
  5 ... stockton to malone
 7. 7.
  eğer kız arkadaşınız/erkek arkadaşınız varsa konak'ta sahildeki banklara oturursanız, 3 saniye içinde falcı, ayakkabı boyacısı, çekirdek satıcısı vs başınıza üşüşür. istemiyorum kardeşim onların evreninde tanımlı bir kelime grubu değildir. "noluyo" demeden ayakkabınıza boyayı atar, iste.. demeden fal bakmaya başlar, bu aktivitelerin sonunda da para isterler.
  4 ... stockton to malone
 8. 8.
  karsiyaka sahilinde karasimsekci baklaci falcilarin ,el falcilarindan,gulcu ve bilumum o sinifa giren gezgin esnaftan siddetle kacininiz.
  3 ... mulayim
 9. 9.
  üniversitelilerin yoğun olduğu bir ortamda kendinizi rahat hissedecekseniz bornova küçük parka hadii! yanlız cumartesi akşamıysa o ortamı bırakıp dönemezsiniz eğlenceniz sabaha kadar sürebilir hazırlıklı olun derim.
  6 ... cece
 10. 10.
  mümkünse izmirlilerden dinlenmemesi gereken bir şehirdir izmir. evet, belki türkiye'nin en muhteşem şehri olabilir, hatta öyle, ama bırakın da buna kendimiz karar verelim.

  (bkz: gezelim görelim) ama bir de (bkz: abartmayalım)
  3 -4 ... frozen