1. 11.
  (bkz: başlamadan bırakmak)
  2 -1 ... scarface
 2. 12.
  (#925160)
  ... kabaktadi
 3. 13.
  aslında bursa türkiyenin fotoğrafıdır bir yerde. çünkü doğusu; doğudan göç etmiş ve işşiz insanların bulunduğu, suçluların yakalandığı mahallelere sahiptir.* burdaki okullarda öğretmenler pek durmaz istemez. küçük çapta atolyelere ve bir kaç tane büyük fabrika vardır.
  batısı ise; zengin ve entellektüel insanların bulunduğu mahallere sahiptir. (bkz: çekirge) sokak ve caddeleri temizdir ve apartmanların önünde lüks arabalar bulunur. burdaki devlet okulları özel okullardan iyidir. güzel mağazalara da sahiptir. batısında hep büyük fabrikalar ve sanayi kuruluşları vardır. devlet binalarında hep saygı görürsünüz ve size karşı naziktirler.
  işte bursa birazda yukarda anlattığım gibidir. tüm bunlara ragmen yinede yaşanılası bir memlekettir.
  3 -1 ... yakub cemil
 4. 14.
  modanya, trilye, koza han, inkaya, yeşil mutlaka görülmeli.. pideli köfte, iskender, kestane şekeri, karyoka, atom, cevizli lokum* mutlaka tadılmalıdır..*
  1 ... montania
 5. 15.
  heykel+altıparmak+cekirge= bursa dır...
  1 -1 ... darkerway
 6. 16.
  (bkz: bukart)
  -1 ... okuzcuk
 7. 17.
  aradiginiz her $eyi bulmanin pek mumkun olmadigi bir $ehir. elektronik, bilgisayar gibi konularda surekli ankara ve ya istanbul'dan sipari$ ile temin yoluna gitmek zorunda kaliyorsunuz. olsundur, guzel bir $ehir.
  1 ... antistar
 8. 18.
  bkz:(#547222)
  1 ... canzone arrabbiata
 9. 19.
  (bkz: 60s cafe)
  1 ... a la folie
 10. 20.
  başlamayın! neden başlıyosunuz ki.
  -3 ... semih cumhuriyeti vatandasi