1. 1.
  büyük değişim sağlanan liste.

  yersen!

  --spoiler--
  tarım ve orman ile milli eğitim bakan yardımcılıkları ve cumhurbaşkanı danışmanlıklarına ait atama kararları resmi gazete'de yayımlandı. tarım ve orman bakan yardımcılıklarına mehmet hadi tunç, akif özkaldı ve mustafa aksu atandı. milli eğitim bakan yardımcılıklarına ösym başkanı prof. dr. mahmut özer ile prof. dr. mustafa safran getirildi.

  türkiye cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan'ın imzasıyla resmi gazete'de yayımlanan cumhurbaşkanı kararlarına göre, tarım ve orman bakan yardımcılıklarına mehmet hadi tunç, akif özkaldı ve mustafa aksu atandı.

  milli eğitim bakan yardımcılıklarına ise ölçme, seçme ve yerleştirme merkezi (ösym) başkanı prof. dr. mahmut özer ile yök denetleme kurulu üyesi prof. dr. mustafa safran getirildi.

  cumhurbaşkanı danışmanlıklarına atama: resmi gazete'de yer alan diğer atama kararları ile cumhurbaşkanı danışmanlıklarına sümeyra merve kılınç ve elif esen atandı. sermaye piyasası kurulunda (spk) boş bulunan üyeliğe ise birol küle'nin ataması gerçekleştirildi.
  --spoiler--

  sağlık danışmanlığından, cumhurbaşkanlığı danışmanlığına kadar yükselmek nasıl bir duygu acaba ? okumanıza gerek yok bu ülkede, okuyup master yapmanız, doktora yapmanız önemli değil.

  sağlık danışmanını yanlarına almakla ugrasacaklarina, giresun da vicdansız kadın doktor yüzünden ölen, 82 yaşındaki amcanın, daha 40'ı dolmadan kadın görevine iade edilmiş. biraz vicdan, biraz bunlarla, biraz halkla ilgilenilmesi gerekmez mi?
  2 ... kuresel ikinma 2
 2. 2.
  Dehşet bir liste olmuş.

  Tebrik etmek lazim.
  1 ... kuresel ikinma 2