bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    ankaraya geldiyseniz kaybolmaktan korkmanıza gerek yok zira bütün yollar kızılay'a çıkar.
    8 -1 ... 2_sleepy
  2. 2.
    istanbul yada izmir'den geliyorsanız bekleme yapmadan geri dönün, can sıkıntısından ölebilirsiniz.
    8 -6 ... ozz le grand
  3. 3.
    hangi sokağın, caddenin vs nerde olduğunu öğrenmek için kızılay metrosunu kullanmak yeterlidir. zira oklar yardımcılığıyla istenilen yere rahatlıkla çıkılabilir.
    5 ... viceversa
  4. 4.
    size yapabileceğim en önemli tavsiye öncelikle ankara ile ilgili duyduğunuz herşeyi unutun, önyargılarınızı kırın öyle başlayın ankaraya.
    6 ... mmtyvs
  5. 5.
    ankara,
    ey iyi kalpli üvey ana
    Cemal Süreya
    4 ... sweetjoliee
  6. 6.
    ankara da ıyı vakıt gecırmek ıstıyorsanız, yapmanız gereken oncelıkle saglam bır arkadas grubudur.
    4 ... painkiller
  7. 7.
    deniz olan bir şehirden gelmişseniz sıkıcı ve yaşanmaz gelebilir, ankaradaki memuriyet ve bürokrat, betonarme havası insanları sıkar ancak bunun getirmiş olduğu bir düzen ve rahatlık da yok değildir, çünkü insanların arasında yaşam standardı yönünden uçurumlar yoktur...istisnai yerler dışında tabii...
    (bkz: bahçeli 7 cadde)
    (bkz: tunalı hilmi)
    (bkz: çankaya)
    bunların dışında severseniz de bağımlılık yapar ankara...
    (bkz: ben senin tunalı hilmi'de yürüyebilme ihtimalini sevdim)
    2 ... infoman
  8. 8.
    ilk geldiğinizde hemen geri dönme isteği duyacağınız(özelliklede istanbuldan okumak için gelmişseniz) ama en fazla bir yıl sonra ben artık hep burda yaşayabilirim diyebileceğiniz, her daim cıvıl cıvıl gençler göreceğiniz, canlı bir kenttir ankara.
    hemen pes etmeyin, tadını çıkarın ve asla ankara mı, istanbul mu polemiğine girmeyin.
    9 ... şubat
  9. 9.
    ilk geldiğinizde griden öleceğinizi sanırsınız, sanmayın, gidin seymenler parkına, kuğulu park'a bi tur atın. kızılay'da gezecekseniz, alkolsüz bir ortam istiyorsanız kocatepe camii'nin karşısına denk düşen tenedos'ta oturun, alkollü bir ortama giricem, kırıcam kafayı diyorsanız, gölge'ye gidin, oduncu gömleğiyle oturan eski toprak rockçılara bakın teey teeey deyin.

ankaraya alışamıyorum gibi önyargılarla yaklaşmayın, ankara da cennet vatanın bir köşesi, ha deniz yok ama denizi olan şehirde her gün deniz görüyor musunuz? bunu da bi düşünün.

ankaralıların yanında ankarayı beğenmediğinizi kesinlikle ifade etmeyin, ya zamanla görürüz güzelliklerini deyip geçiştirin, ilk günlerden ankaralılarla ilişkilerinizi koparırsanız çük gibi kalırsınız dışarı çıkacak arkadaş bulmak istediğinizde.

benim gibi olun kendinizi kandırın
    6 -2 ... kaptan arka kapi
  10. 10.
    buluşma yerinin ankamall olarak söylenip akköprü migros'ta beklenmemesi gerekir.
    2 ... hunlu