1. ?.
  istanbul, mersin, diyarbakır gibi şehirlerde yaşıyorsanız her an arabanızın başına gelebilecek kötü olay.
  herhangi bir şeye bahane ederek sokaklara çıkan eli kanlı maskeli kürtler, molotofkokteyli ile dükkanları marketleri kamu kuruluşlarını ateşe verirken yıllarca birikimlerinizle aldığınız gözünüz gibi baktığınız arabaya saldırmaları molotof atarak yakmaları sonucu gerçekleşebilecek size mutsuzluğa sevk edecek kürtlere karşıda içten içe nefret beslemenize sağlayacaktır.
  sonra da sanal alemde dile getirdiğinizde ırkçı olarak nitelendirilirsiniz.
  kısaca esefle kınıyoruz.
  2 -1 ... devrik cumleli yazar
 2. ?.
  kürt nüfusu yoğun olan büyük şehirlerimizde yeni araba alan insanların başına gelebilecek durumdur. bu eylemi gerçekleştiren kürtler için ise; it sürüsü tabiri kullanılabilir.
  3 ... rastafarian
 3. ?.
  kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş demiş atalarımız. onlarda pratikte gösteriyorlar bunu bize. yadırgamayın garipsemeyin insanları.
  ... metabolic
 4. ?.
  sigorta bu tür olayları kapsıyorsa hafif hasarla atlatılabilecek olaydır.
  ... megajardel
 5. ?.
  yeni eski farketmez, canı yanar insanın. yazıktır, günahtır. hiç bir tepkiyi ortaya koyamamakla kalmaz aksine nefreti körükler.
  ... witty betty
 6. ?.
  sigorta kapsam dışı dese de, devlet baba terörden doğan zararları anında ödüyor. hisarüstünde arkadaşımın arabası yakıldığında birkaç gün içerisinde aracın kasko değeri kadar parayı almıştı.
  ... belfastchild
 7. 1.
  talihsizliktir.
  ... system error
 8. 2.
  anasını-bacısını-yengesini-teyzesini-kuzenini vb akrabalık bağı olan kadınları s*kip (feodal yapıda-kabile kültüründe y*rrak ilk önce yakınındaki insana kalkar) bu tecavüzü ifşa eden ve yasal mercilere baş vuran kadınları öldürüp adeta tecavüzcüyü koruyan ki, tecavüz davasında tecavüze uğrayan kızın annesi-babası-ağabeyleri kızın alyhine şahitlik yaparak tecavüzcüyü (amca çocuğu) hapisten çıkarması, tecavüz eden insanımsı yaratık, tecavüz ettiği kızın kardeşi ile tecavüzcü istanbul a gelerek, devlet korumasındaki kızı öldürmesi için kızın kardeşinin eline silahı vermesi ve kızı vurdurması.

  ne arabasından bahsediyorsunuz? bu ruh halinde olan insanlardan her şey umulur.
  -1 ... thebiggraywolf