bugün

böyle bir mallık olamaz burada müslümanı, ateisti de, komünisti de yazıyor.

tanım: kusmuk bir gazete saçmalığı
Gerçek kokuşmuşları (biz onlara troll diyoruz kısaca) yazar sayıp, düşünüp fikir paylaşanları dışlamış. Eee o kadar para veriyorlar trollere elbette adamdan sayacaklar.

Gerçekten müslümansanız kutsal kitabın onaylamadıklarını yapanları eleştirenlere kafa tutmazsınız sevgili kardeşim. Bu durumda şu soruyu sormak gerekiyor. Hangi dinden bahsediyoruz? indirilmiş mi uydurulmuş mu? Ben Kuran'ı baz alıyorum, ya sen?
Islam dusmani kemalistler ve kemaliat gibi davranip onlarin safinda duran fetoculer yuzunden islam dini en olmadik iftiralar maruz kaliyor. Yeni akit de cok masum bir gazete degil acikcasi. hudapari destekliyor ve feto ile baglantisi var bence. Fakat bu sozlukte dinin yerler altina alindigi bazi entrylerin dusunce ozgurlugu kapsamini asip hakaret sucu olustrdugu konusunda hakli buluyorum.
Kokuşmuş bir gazete olduğundandır evet.
Bizim gibi etliye sütlüye karışmayanları da yakacaksınız. Ne derdiniz var siyasetle islam diniyle. Gidin siyasetçi olun ya da başka platformlarda din hakkında varsa bilginiz konuşun.
Cinsel içerikli, sapık ve cinsiyetçi başlıklara değinilmeyip, başbakana hakaret ve fetöcü damgasıyla alenen tehtid içeren bir haber. Sapık başlıkların çoğunluğu aktrollerden çıktığı için mi bahsedilmemiş acaba diye sordurur.
uludağ sözlük için winter is coming anlaşılan::

ismayil bütün yazarları satar, avantasını kapar..

sözlük kapatılır ve herkes kazanmış olur..

meşhur kitle bir şeytanını daha yenmiş olur işte ismayilde ekmeene bakar..

buradakiler de götünün üzerine oturur saçmalayacak başka mecralara akar gider daha düşük seviyede varlıklarını devam ettirirler..
Doğru bir tesbit,burdakilerde ayar denge ahlak yok uçkur beyinli.
Artık dinozorus'ta yok. O biraz mod olup bunları sileceğim diye akit'i durduruyordu. Bir entrsinde bahsetmişti. Adamı bıktırıp kaçırdınız.
Karanlık merkez yazmışlar ya la?

işte bunu yazanlar sözlükte karşılaştığımız elemanlar.
Cok haklilar. Yaptiklarinizin suc oldugunu diyelim ki bilmiyordunuz, tahmin de mi edemediniz?
2 gün sonra bakmışın tüm entryler silinir.
ben şu videoları paylaştığım için oluyor galiba.

https://www.youtube.com/watch?v=NsePGcl3KKE
Insanlara saygılı olmak zorundayız bu konuda haklılar tabi ki. Kimseyi Sevmek zorunda değilsin ama saygı duymak zorundasın.
dinsiz imansız putperest güruhun yüzünden olandır. malum zihniyet acilen silik yemelili islam dinine saldırı yapan ibneler acilen şutlanmalıdır. evet..
Anlaşılan o ki bu yeni akit sözlüğü bitirmeye yemin etmiş. Uğraşıyor hâlâ. Zall, uyu sen daha uyu uyu.
zikerler oğlum alayımızı zikerler.
Kim olursa olsun insan krem peynire bile tapsa hiçkimsenin özgür dinine hakaret ve kin güdücü fikirler paylaşmaya hakkı yoktur. Saygılı olmak gerekir. Benim dinim bana senin ki sana.
Yine haber yapmışlar sözlüğü
https://m.yeniakit.com.tr...aksizlik-daha-579702.html
terbiye yoksunu çok üye var, hedef alınması gayet normal.
ak-it
anladın???
amaç belli. sözlük üzerinde baskı kurmak istiyorlar. televizyon kanallarına yaptıklarının aynısını bu platforma da uygulayacaklar akıllarınca. ülkede herhangi bir özgür düşünceye, farklı fikirlere tahammül yok bundan sonra, bunun uludağ ayağını yerine getirme işi de akit denen bok çukuruna verilmiş demek ki.
yeni akit'in 1 hafta içerisinde 2 kez uludağ sözlük hakkında haber yapıp hedef gösterme nedenidir.

bazı arkadaşlar dalgaya alıyorlar ama bunlar resmen birilerini bir şeyleri ihbar etmek, birilerine bir şeyleri hedef göstermek için yapıyorlar bu haberleri. yarın 2 tane şalvarlı sözlüğün ofisini basar, müjdat gezen sanat merkezi'ni yakmaya çalıştıkları gibi ofisi yakmaya çalışır. bunların haberlerini gören akp kurmayları sözlüğün tepesine çöker, savcılar dava üzerine dava açar. olay akit'ten çıkar sabah, takvim, akşam, turkuvaz medyası gibi tüm havuz medyasına dökülür, sözlüğün ve yazarların üzerinden dozer gibi geçerler.

zall'ın bu konuyla alakalı bir bilgisi varsa acil önlem almalı ya da harekete geçmeli. şimdi bazılarınız akit diye siklemiyor ama medyada hiçbir haber boşa yapılmaz arkadaşlar, bilin yani.
güncel Önemli Başlıklar