1. 1.
  yeni akit'in 1 hafta içerisinde 2 kez uludağ sözlük hakkında haber yapıp hedef gösterme nedenidir.

  bazı arkadaşlar dalgaya alıyorlar ama bunlar resmen birilerini bir şeyleri ihbar etmek, birilerine bir şeyleri hedef göstermek için yapıyorlar bu haberleri. yarın 2 tane şalvarlı sözlüğün ofisini basar, müjdat gezen sanat merkezi'ni yakmaya çalıştıkları gibi ofisi yakmaya çalışır. bunların haberlerini gören akp kurmayları sözlüğün tepesine çöker, savcılar dava üzerine dava açar. olay akit'ten çıkar sabah, takvim, akşam, turkuvaz medyası gibi tüm havuz medyasına dökülür, sözlüğün ve yazarların üzerinden dozer gibi geçerler.

  zall'ın bu konuyla alakalı bir bilgisi varsa acil önlem almalı ya da harekete geçmeli. şimdi bazılarınız akit diye siklemiyor ama medyada hiçbir haber boşa yapılmaz arkadaşlar, bilin yani.
  6 -4 ... alkolik oldum
 2. 2.
  amaç belli. sözlük üzerinde baskı kurmak istiyorlar. televizyon kanallarına yaptıklarının aynısını bu platforma da uygulayacaklar akıllarınca. ülkede herhangi bir özgür düşünceye, farklı fikirlere tahammül yok bundan sonra, bunun uludağ ayağını yerine getirme işi de akit denen bok çukuruna verilmiş demek ki.
  5 -1 ... ecinni
 3. 3.
  ak-it
  anladın???
  4 -1 ... e f f e
 4. 4.
  terbiye yoksunu çok üye var, hedef alınması gayet normal.
  2 -4 ... beerhaspozitif
 5. 5.
  yeni akit ne amk bunu okuyan kaldı mı?
  ... caranthir