1. 1.
  e haberde yalan yok. cem yılmaz defne samyeli'yi sabaha kadar *** diye haber yapan gazete aydın ve tarafsız, yukarıdaki doğru haberi yapan gazete de çomar oluyor vay be.
  12 -9 ... masklavi
 2. 2.
  Sıla dan yine rakı masası konseptli bir şarkı gelecek.
  4 ... patronum
 3. 3.
  laikçilerin gayrimeşru ilişkisi buysa,
  ümmetçilerin ki nasıl acaba.

  yeni akit in sıla ahmet kural haberi
  yeni akit in sıla ahmet kural haberi
  13 -12 ... kafam bir milyon
 4. 4.
  Bu ülkede artık sevgili olmak da suç. Yine olay kadının o saatte orada ne işi vardı kıvamına dönmüş.
  1 -4 ... daisyfuller
 5. 5.
  ölen insanları bile "bizden" veya "bizden değil" şeklinde kategori eden tiplerin haberidir. sktiredin bunları. cidden sktir edin ciddiye bile almayın. bu hayatta tek gerçek ölüm iken ölen insanları bile kendilerine yakınsa ve namussuzun önde gideni olsa bile neredeyse şehit kategorisine sokup kendilerinden olmayan düzgün namuslu insanları bile "iyi olmuş" şeklinde haber yapan sırtlanlardan ne bekliyorsunuz ki hala.

  dün akşam atv de bir band döndü. bir tane saadet partili millet vekili saçma sapan bir beyanda bulunmuş. sakallı makallı bir şey 15 temmuz hakkında bir şeyler saçmalamış. haber bandının açılışı neydi peki ? o adamın kılıçdaroğlunun yanında iken ki bir görüntüsü. yarattıkları algıya bak zihniyetlerindeki kokuşmuşluğa bak. seçtikleri görüntülere bak hem saadetliyi dövüyorlar ama arada hiç alakası yokken "kılışdarı" da es geçmiyorlar. dünyaya göktaşı çarpacak dense ve bunu rte gönderdi dense hatta çıkıp kendi ağzı ile söylese gene bir şekilde hiç ama hiç alakası yokken başkalarına yamamaya çalışır bunlar. ahlaksızlık diz boyunu geçmiş boyun seviyelerinde geziyor.
  9 -4 ... mel mel bakan gibson
 6. 6.
  iğrenç bir haber. ama bazı hıyarlar kınamakla kalmayıp destan yazmış. bu kadar mı işsizsiniz birader. vallahi bak paketçi arayan dönerci arkadaşım var kadıköyde. isterseniz ayar çekerim.
  -5 ... timarli sipahi neferi
 7. 7.
  milyonlarca yürek, tek bir soru, "laikçi nedir?"

  bunlar bu kafayla iyi yaşıyorlar.

  t: akit denen bok çukurunun saçmalamasıdır.
  2 -1 ... petrauskas
 8. 8.
  adı neydi ?

  ak it

  tamam o zaman.

  kuran kurslarındaki tecavüzlere tek kelime etmemişti.

  reyizinin borazanı

  ak it.
  2 -3 ... timur cengiz hulagu
 9. 9.
  ulan adamlar her olaya yobaz bakış açısıyla bakabiliyorlar ya. vallahi bravo.
  1 ... mutlakbutlan
 10. 10.
  lağım çukuru bu gazeteden daha temiz bir yerdir. başka da bir yorumum yok. haberin içeriği olan konu ise ayrı bir konu onun üzerinde de uzun uzub yazmak gerek.
  -1 ... dusler sokaginda gece vakti