bugün

şarkıcı tarkan'ın, insanlara çocukları hakkında tavsiye vermesine tepki olarak atılmış.

tarkan'ın niyeti nedir bilinmez lakin, insanların çocukları hakkında yorum yapmak, anne ve babalara, çocuklarını başıboş bırakmalarını tavsiye etmek kimsenin haddine değil.

tarkan şarkıcı olduğu için bu haddi kendinde bulmuş olabilir ama sonuna kadar hatalı. örneğin, herhangi biri burada çocuklarınız hakkında talimat verme cüretini gösterse tavrınız ne olurdu?

şahsen ben koca bir sktir çeker işime bakardım, sırf bunu yapan bir şarkıcı diye burada da aynı tavrın takınılmaması söz konusu değil özetle. sen kimsin tarkan?

anne ve babalara çocukları hakkında tavsiye verebilecek, kimsin?

https://www.yeniakit.com....yC0vVmGD5NAPg25W7hWSGyfd8
Esrarkeş köşe yazarı olan gastenin manşetidir.
Sulu kuru karıştırırsınız artık.
koko ticareti yapanlarla yandaş olan gazetenin manşeti.
sorsanız utanmadan erkam yıldırım maske dağıtmaya gitti venezuela’ya derler.
vay amk vay ak-it'in ifadelere bak sen. neredeyse adama ana avrat düz gidecekmiş yazıda. iktidar sarhoşluğu, yandaşlığını yaptıkları akp tarikatinden bunlara da bulaşmış artık. bu radikal dinci canavarları okuyanları allah kurtarsın. yazık lan.

bu ak-it gazetesinin güney amerikanın çeşitli ülkelerinden türkiye'ye gelmek üzereyken kaptırılan tonlarca kokainlerin türkiyedeki alıcısı olan firmalara yönelik hiç bir hareket göstermeyen hükümetle ilgili tek bir yazısı var mı acaba?
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.