bugün

terörist sevici yeni akit'in fethullahçı örgütün yayın organı gibi çalıştığı, kimin suçlu, kimin suçlu olmadığını yazdığı zamanlar. henüz birkaç sene öncesi. hatta ergenekon, balyoz mağdurları ve gezicilerle yetinmeyip aileleriyle uğraşırlardı müminler bu çukurda. hiçbir şey olmamış gibi 15 temmuz sonrası fetö'ye atıp tutmaları ilginç.
şunun şurasında bir iki sene öncesi, millete pislikleri unutulur mu?
Yazılanların aksine unutulacaktır. Unutulmayı bırak hiç yaşanmamış gibi davranılacaktır. Lakin boyle davranacak kesim %52 lik kesimidir. Bu kesim her şeyi unutabilir. Dönemin başbakanının referandum sonrası balkon konuşmalarında okyanus ötesine teşekkür ettiğini; bakanların olimpiyatlarda, etkinliklerde gözyaşlarına boğulduğunu; bugün şiddetle aksini savunsalarda çoğu medya çalışanının yazdıkları yazıları çoktan unutmuşlardır bile.
Herkesin bildiği zamanlardır. Yeni haber değildir.
Fetö ile işbirliğine girmemiş bir ben kalmışım zannımca...
biz bunları yazdık, maalesef kılıçdaroğlu geriden geliyor.

görsel
Bu gazete binası niye orda duruyor anlamıyorum. Hayır ciddi soruyorum neden orada öylece durmakta...

Aslında bir sürü cevabı var bunun.
fetö metö değil olm olay. bunlar allahsız itler. anca şeytanla iş tutarlar. hala da tutuyorlar zaten..
görsel
tapındıkları adamın bir çark etmesi ile tekrar başlayacakları eylemdir. reislerinin dönmediği gün yok esad esed olur sonra gene esad olur. putin dost olur sonra uçak krizi olur zalım putin olur sonra özür mektubu yazılır. ışid teröristtir sonra bir ara öfkeli gençler olur sonra gene terörist olur. pkk vatan hainidir apo o.çocuğudur sonra barış güvercinleri olur sayın apo olur seçimde istenen oy alınamayınca gene katil pkk olur falan filan..

feto olayı tersine dönerse yarın bir gün gene birlikte özel yetkili mahkemeler kurarlar namuslu insanları hapislere atıp intihar etmelerine sebep olurlar bunların beslendikleri kaynak aynıdır olmaz olmaz demeyin. 10 sene aynı yastığa baş koyup sonra bir anda kandırıldık demediler mi tam tersi neden olmasın ? darbeyi cehape yaptırtmış feto değilmiş aslında derler millet gözyaşları içerisinde chp binalarını ateşe verir..
bugün yandaş olanların tamamı fetö ile kankiydi.
güncel Önemli Başlıklar