bugün

Bir kere lüks yaşantı ister.
Net ve kesin. Keskin kuralları vardır.
Evlilik için. Çok zamanı yoktur.
Yaş. Geldiğinde. Çocuk sahibi olmak ister.
uyuşuk ve pis olur bunlar.
bundan dilim çok kez yandığı için muadilidir diye akreplere bile temkinli yaklaşıyorum.
Surekli aglayan trip atan bir kadindir. Ama allah bu kadinlari resmen anne olmalari icin yaratmis sevin kollayin bu kizlari uzmeyin sakin.
pılınızı pırtınızı toplayın ve meksika sınırına kadar kaçın. o kadar söylüyorum.
hobisiz, renksiz kadın burcu.
sextingde çok iyidir:

görsel
dünyaları ayaklar altına serip mutlu edemeyen kadın, erkeklere küfür etmek lazım.
bu tarihte doğan kadın olduğunu ilk defa duydum.
Oğlak burcu errkeği olan şahsımla hiç anlasamaz.

Karımı bosayacağim bu sebepten. Anlasamiyoruz.
Yine de bir yengeç burcu erkeği değildir.
siyah- beyaz ve hobisiz kadınlardır. ne amaçla dünya'ya geldikleri araştırılmaktadır.
Hep zor olanı seçer.
0-kaltak 7 saniye.
Sizi, siz olmazsanız yaşayamayacağına inandıran, süper kahraman gibi hissettiren ama bir anda da hiçbir şey olmamış gibi çekip gidebilen kadınlar.

ilginç bir burç. Akrep burcu erkeği ile anlaşamadığı kesin. Aslında güçlüler ama naif gözükmeyi çok iyi başarırlar. Size dünyayı kurtarıyormuş hissini aşılarlar. Bu yüzden dikkatli olmak lazım.

Yine de severim kendilerini. Müthiş bir çekimleri var.
Hayatımı sikip atan burçların insanı oluyorlar genelde.
battaniyeye sarıp uyutulası, grip olduğunda yatağında çorba içirtilesi iyi insanlar.
Yengeç burcu kadınının Muazzam yemek yapar özelliğini gördükten sonra burçların aslında olmadığına yeniden ikna oldum.
tam bir duygusal aşk kadınıdır.
onun için tekrar doğman lazım ya artık biraz geç gibi turuncuuucum.
Tehlikeli kadındır. Uzak durulması gerekir.
Şöyle

görsel
genel olarak kişilik bozukluğu vardır. poligamik cinsel hayatlar yaşamayı tercih ederler. sadakat kavramı nedir bilmezler.
Kötü yorumların çoğunu kalkanlıyorum. Gidin kendi burcunuzun kadınına bulaşın lan bre yazarlar.
ekseriyetle umursamaz, inatçı, gamsızdır ve değer vermez.
güncel Önemli Başlıklar