bugün

Bugüne kadar 1 kere gerçekten aşık oldum.Kendime teselli ararken burçlara denk geldim.Anasını satayım.Kendimden nefret ettirdi bu Rezzan Kiraz denen karı.Hayata küstüm.En pasaklı burç yengeçmiş.Çok duygusalmış.Çok kıskançmış.imkansızdı zaten iyice pisledi bu iş.

2 Dakka sonra gelen edit : Peki kova kadınıyla yengeç erkeği olurmu?
Çok sevilesiyiz ama çokta kırılganız işte.O kova sevmiyorsa beni dünya sevse ne yazar.
Fazlasıyla sevilmektedir aslında bazen sorunu burçta değil de kendinde aramalı insan.
çok asi ama aynı zamanda çok duygusal ve hassas . bazen aşırı dengesiz ama tamamen tertemiz. ona dokunmayana asla dokunmayan ortası olmayan insancıklarız biz. az ve öz insan. samimiyet. açık sözlülük. genelde yapmacık iletişimleri seviyor millet, ondan. suratsızlığımız yüzünden pek bi çekilmiyoruz.
Bir yengeç erkeği olarak objektif bakınca doğru olan varsayımdır.

Çok evcimendir, çok sever yengeçler ama kıskançlığı ve kuralcılığı boğar karşı cinsi. Hatta kendisine bile tahammül edemez çoğu zaman.

En çok boğa burcu kadını sever bu yengeçleri. O dizginler.
bazı vasıfsız aslan burçlarının iftirasıdır.

bu bazı karaktersiz, götü kalkık aslan burçları herkes tarafından poh pohlanırken yengeçler bunların karaktersizliğini yüzlerine tokat gibi çarptığı, afedersiniz götlerinin üstlerine zonk diye oturttuğu için yengeçleri sevmezler.
para karşılığı satın alınabilen bunca insanın içindeyken verebilecekleri en makul cevap "çokta sikimde"dir. her halükarda siz kaybedersiniz at kafaları.

edit: lan ben yengeç burcu muydum ki?
aşırı duygusallıkları ve aşka olan aşırı bağlılıkları yüzünden onları sevebilecek yürekleri olmayan insanlar tarafından uydurulan bir saçmalık.
Arkadaşlar beni anlamadınız herhalde.Bende yengeç burcu erkeğiyim.iyiyiz güzeliz ama aşk hayatımızda pek sakatız gibi ve dışlanmaktayız bazen.Mesela kova burcu kadını (aşık olduğum kızın burcu olur) ile hiç anlaşamıyormuşuz.Başka burçlarada baktım onlarlada anlaşamıyormuşuz.
Off ya.Kavurdunuz beni yemin ediyorum.Daha kavuşamadan mevlam ayrılık yazmış.Bu gecede sarhoşuz.

https://www.youtube.com/watch?v=kza9LW3qYHk
Kendini acındırmakta, mağduru oynamakta üstlerine yoktur. Kendi sizin yaptığınızın on katı kötü şey yapsa farkına varmaz o hep haklıdır, onun istemediği bir şeyi yaptığınız anda hakaretler yağdırır.

Bunlardan biri de annemdir. Sevemedim bu burcu efendim.
Yazık la oyle demeyin.ne etti size bu burcun insancıkları.
Sevilmiyordular,inadına sevemiyorlardı bir de.
aşkı hayatinin tam ortasina koyup geri kalan her şeyi unutmak aptallığina kapılan insandır. kaybeder.

aslanlar yaşasın.
Bizim gibi aşk için yaratılmış sevgi dolu insanlara yazık eden yanlış bir önerme.

Şahsım adına söylüyorum çok sevilirim. Aşk anlamında demiyorum o konu da bizim burç genel de çok şanssız olur. Ama arkadaş çevresi vesaire aram çok iyidir. Nazliyimdir ama herkes nazım çeker yani o derece.