bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    yemek için yengeci genellikle çatır çatır kırmak gerektiğinden biraz vicdan azabı çektirir. işkence yapıyorum zavallıya diye üzebilir sizi.
    1 ... otep shamaya
  2. 2.
    (bkz: yengeç burger)
    1 ... a la folie
  3. 3.
    hazır alıp, pişirdikten sonra yerseniz; orgazmdan daha büyük mutluluk verecek güzelliktedir.

kollarından bacaklarından arınmış, bildiğin tavuk gibi gelir yengeç önünüze. gerçi onlar da çok pahalı oluyor.
    1 ... der meister
  4. 4.
    (bkz: pavurya)
    2 ... tabuttamenemenyapanimam
  5. 5.
    istanbulda nerede yenilir bilgi verebilir misiniz. Denemek istiyorum. Fiyatlar da kol gibi olmasın efenim.
    1 ... balikesirli
  6. 6.
    tallinnde crab rolls denilen yengeç etini paneleyerek kızarttıkları çok lezzetli bir yemek yemiştim 2 euro falandı. istanbulda pahalı olmayan yemek yok, hele ki yengeç çok zor. yapan yerler bebek, sarıyer, istinyede falan olabilir. he bir de yeşilköydeki balıkçılar sokağında eğer sezonuysa güzel yapabiliyorlar. diğer yerlere bazaran daha uygundur sanırım.
    ... psychogemini
  7. 7.
    mavi yengeç olarak mükemmel tadı olan ama fazla tüketilmesi sorun olan et.

fazlası neden zarar.

içerisinde bulunan afrodizyak oranı sebebiyle düz duvara tırmanabilirsiniz.
    ayrıca etin kimyasından kaynaklı olarak protein yüklü olması kolesterol arttırabilir.
    kabızlık gibi problemleri yaşayabilirsiniz.

en nihayetinde her şeyin fazlası zarar olduğu gibi bununda fazlası size zarar verebilir.

ben muğla - dalyan da yaşadığımdan zaman zaman yeme şansına nail olabiliyorum.
    ama dediğim gibi fazlası cidden zarar.
    8 ... i am lucifer