1. 1.
  toplumda abucuk gubucukla bir şekilde incitmeden idare edilmeye çalışılan yüzlerine söylenemeyen yengeç burcu kadınları hakkındaki gerçektir.kimse alınmasın herkes bunun böyle olduğunu biliyor ama kimse yüzünüze birşey demiyor üzülmeyin diye.ohhh be.
  2 -2 ... sandalye tutkusu
 2. 2.
  hiç bir erkeğin yanında ağlamadığımdan yanlış bir tesbittir. ya da çok genellememek lazım.
  1 -1 ... rabia olmak isteyen pelinsu
 3. 3.
  erkekle olan ilişkisinde aşırı yapışkandır.mağara kadını gibidir işve cilve bilmez ''benim olacağğğnn hüloğğğ'' tarzında yaklaşımı vardır.
  1 -1 ... sandalye tutkusu
 4. 4.
  yengeç burcu kadını ne kadar duygusal olursa olsun çok güçlü bir yapıya sahiptir. hatta çok gururludur ki insanların yanında ağlamaz. evde tek başına ağlayabilir. eğer ağlak bir kadına denk geldiyseniz ne burcu olduğu çnemli değildir o sadece ağlamayı kendine oyun edinmiştir yada alışkanlık haline getirmiştir. isteklerininin ağlayarak olacağını zanneden pisikolojisi bozuk biridir. bunu burçlara yormak yanlış olur.
  -1 ... karakralice
 5. 5.
  Kesinlikle doğrudur. Gözlemlerim de bunu doğruluyor.
  1 ... bikedigordumsankii
 6. 6.
  numaradandır.
  ... zeheyran
 7. 7.
  Yengeç burcu kadını olaraktan bu gruba girmeyen istisnalardanım sanırım.
  -1 ... nickbulamayanbayan
 8. 8.
  kesinlikle katıldığım önerme. Bizzat şahit oldum. Kız kişiye göre eger karşıdakini üzmek istiyorsa, ağlıyor numarasi yapıyor. Yok karşıdakini ezmek istiyosa eger kendi kendine ağlıyo mu bilmem ama güçlü görünmeye calistigini söyleyebilirim. Genelleme yapmak yanlis olur ama çoğu böyle.
  1 -1 ... zeynebim