1. 797.
    ilginçtir, bu burçtan hiç sevgilim olmadı.
    ... zimparakagidiylaistutanpinokyo
  2. 796.
    Hayatımı sikip atan burçların insanı oluyorlar genelde.
    1 ... kapkan
  3. 795.
    Sizi, siz olmazsanız yaşayamayacağına inandıran, süper kahraman gibi hissettiren ama bir anda da hiçbir şey olmamış gibi çekip gidebilen kadınlar.

ilginç bir burç. Akrep burcu erkeği ile anlaşamadığı kesin. Aslında güçlüler ama naif gözükmeyi çok iyi başarırlar. Size dünyayı kurtarıyormuş hissini aşılarlar. Bu yüzden dikkatli olmak lazım.

Yine de severim kendilerini. Müthiş bir çekimleri var.
    4 ... denizin sonsuz maviligi
  4. 794.
    Sezen aksu, yıldız tilbe, deniz seki, aşkın nur yengi ve türkan şorayın burcu.
    Olaya birde bu açıdan bakmak istedim.
    5 ... mrltln
  5. 793.
    erkekleri ne kadar şeytan, düzenbaz, karaktersiz, yalancı, dolandırıcı olsa da kadınları saftır, iyi niyetlidir.

edit: başak burcu kadını gibi cefakar, evine düşkün, ana gibi ana olan kadınlar olduğu için şerefsizler pek sevmez. onlar ister ki yay gibi bomboş olsun, ikizler gibi eğlenceli görünüp sinsi olsun günümüzü gün edelim. nerde akşam orda sabah yapalım falan. yiyin yaylardan, ikizlerden kazıkları sonra sabahtan akşama kadar ağlarsınız. mallar.
    5 -1 ... rastafarian targaryen
  6. 792.
    Kadın virtüözü konuşuyor.. mikrofon kadın virtüözünde.. konuş bakalım kadın virtüözü..

Tanım: burç aleminin en onurlu kadınıdır.
    5 ... walpurgisnacht
  7. 791.
    sülük gibi yapışan hatunlardır. buradan yatakta ne kadar iyi olduklarını kastetmiyorum. illallah ettirir. psikolojisi daima bozuktur. sürekli blue moddadır, sanırsın dünya üzerindeki en kırılmış kız, insan. ama değiller. rol yapıyorlar. oyunculuklarının hakkını yiyemeyiz. kendilerini öve öve bitiremezler. başkalarının fikirlerine tahammül edemezler. kindar, unutmayan, affetmeyen, dediğim dedik ve taş kafalı hatunlardır. bir şey anlamazlar ve anlatamazlar. sanırım kelime haznelerinin kıtlığından bol bol kitap da okuyorlar. saçma sapan yazarların, vasat kitaplarını. seçicilik ve estetik algısı neredeyse hiç olmamasına rağmen kendilerini birer entelektüelmiş gibi pazarlamaya çalışırlar. akrepten sonra en tehlikeli ikinci kadın burcudur. akrepler en azından içinden geldiği gibi davranır o yüzden sıralamada bir oynama yapıp en tehlikeli kadın burcu ilan ediyorum.

it's a brand new 'genelleme' dostlarım.

edit: piyanist olmak istemiştim hep, kadın virtüözü de olur, olumlu.
    2 -6 ... lomer
  8. 788.
    0-kaltak 7 saniye.
    1 ... everybody calls me alpha
  9. 787.
    Hep zor olanı seçer.
    1 ... mechul yazar
  10. 786.
    Bitane tanıdım.

Öne çıkan bi vasfı yoktu. Vasıfsız
    1 -2 ... akpli tayyipist yobaz amca