1. 1.
  Sonuclari merak ediLen bir ilişki türü.
  ... huzuristeyen
 2. 2.
  Alt bitecek ilişki. Karşılıklı gol var.
  ... y for yazar
 3. 3.
  uzun sürede asla maya tutmayacak ilişki. biter yani.
  ... cartoon pierre
 4. 4.
  terazi burcu kadının yengeç burcu erkeğini nakavt edeceği karşılaşma.
  4 ... mathilda
 5. 5.
  terazi erkeği olarak diyorum ki, kaçın olm çok pis ezer her konuda haklıdır, aksini düşündüremezsin ne olursa olsun, bencilce sever ama sever yine sonuçta.
  2 ... harbi abi
 6. 6.
  bi' sike derman olmayacak ilişki. pis yaşadım biliyorum.
  ... cartoon pierre
 7. 7.
  hangi verilere göre biteceğini, hangi verilere göre sağlıklı bir şekilde süreceğini belirlediğimizi merak ettiğim ilişki. Ha, bu arada:

  (#21096942)
  ... diesirae
 8. 8.
  hala burçlara inanan kişilerin varlığını gösteren ilişki.

  (bkz: 1 ocak 2013)
  1 ... anlasmali ogretmen
 9. 9.
  Terazi burcu kadını her konuda uyumludur, karşısındaki insanı mutlu edince mutlu olur.Yengec burcu erkeği de kedi gibi ilgi bekleyen sevimli bir tip olunca terazi sürekli sevgisini ve ilgisini gösterdikçe yengeç sirnasir.Ikisi de kavga etmeyi sevmez bu yüzden pek tartışma çıkmaz.
  Ancak bu ikilinin hiç ortak noktası yoktur terazi sosyal yengeç asosyaldir.terazi hareketli yengeç duragandir.terazi duygularını dışa yansıtır sevgisini de nefretini de ama yengeç duygularını belli etmez.
  Terazi kadını çok seviyorsa bu ilişki uyum sağlamaya çalışmakla uzun süre devam eder ancak yengeç burcu çok pasif davranırsa terazi kadını sessizce ayrılır ve sosyal hayatına tam gaz devam eder.Yengec de odasına kapanıp ağlasin artık yapacak birşey yok.
  Yeni başlayacaklara mutluluklar dileriz...
  2 ... allowgil