1. ?.
  bazı olayları bir türlü ayırtedemeyen kendini bilmez insanlardır. pkk var diye ülkedeki bütün kürtleri terörist olarak görürler. pkk'ya küfredecek diye bütün kürtlere küfrederler. kürtlerden adeta tiksinirler. hiç bir alakası kalmadığı elin ruslaşmış kazakistanlısını kendisine kardeş görüp, aynı kültürü paylaştığı kürt'e düşmandır. bu yüzden kürtleri ülkeden soğutmuş, elin teröristi teslim omaya gelince kürtler bayram eder. ne hallere kaldık bunların yüzünden. ayrıca grup aça aça facebook'un da amına koyarlar. genelinin içinde bulunduğu grup (bkz: milliyetçiler)
  4 -8 ... antiblack
 2. 1.
  (bkz: sapanla ucak dusuren adam)
  4 -2 ... sapanla ucak dusuren adam
 3. 2.
  her pkk konusunda bütün kürtlerin rencide olacağı şekilde yorum yapıp sonradan ordaki masum iyi niyetli vatandaşlarımı kastedmiyorum diyen iki yüzlü..
  1 ... skolastik retikulum
 4. 3.
  muhakkak ki onun da kürt arkadaşları vardır.
  3 ... cocobatanesi
 5. 4.
  (bkz: onur öymen)
  ... herkonudauzman
 6. 5.
  (bkz: jelib10)
  -2 ... jelib10
 7. 6.
  gerizekalının önde gidenidir. ben diyarbakırlı bir ülkücüyüm. ben ay yıldız kolye takjan kürtleri gördükten sonra nasıl kürt düşmanı olabilirim? ahhh bir polis olsamda siksem bu bölücüleri diyen kürtleri tanıyıp da nasıl düşman olabilirim?

  ben yeminli vatanseverim! her kim ki türk düşmanıysa onun düşmanıyım. her kim ki türk dostuysa nun dostuyum. ırkı önemsiz!
  1 -4 ... saldirayterk
 8. 7.
  kürt sorununun baş aktörlerindendir.
  2 -2 ... rhett butler
 9. 8.
  kürt düşmanları bilerek bölücülük yapanlardır, bu ülkede kürtlerin yarısı kürtçe bilmiyor sen insanları kürtsün diye aşağılıyorsun, dışlıyorsun, pkk ile olan savaşta 9bin er şehit verdik 4bin500ü kürt adam bölünmemek için savaşıyor, bu bayrağın kürtlere verdiği refahı huzuru hiç bir bayrak veremez bunu biliyor kürtler.
  ... mematiumrede