bugün

8 - insanlardan öyleleri de vardır ki,
inanmadıkları halde, "Allah'a ve ahiret
gününe inandık." derler.
9 allah'ı ve müminleri aldatmaya çalışırlar.
Halbuki sırf kendilerini aldatırlar da farkına
varmazlar.
10 - Kalplerinde hastalık vardır. Allah da
onların hastalığını arttırmıştır. Yalan
söylemelerine karşılık onlara elem verici bir
azab vardır.
11 - Hem onlara: "Yeryüzünde fesat
çıkarmayın." denildiğinde: "Biz ancak ıslah
edicileriz." derler.
12 - iyi bilin ki, onlar ortalığı bozanların ta
kendileridir, fakat anlamazlar.
13 - Onlara: "insanların (müslümanların)
inandığı gibi inanın." denilince, "Biz de o
beyinsizlerin inandığı gibi mi inanacağız?"
derler. iyi bilin ki, asıl beyinsiz kendileridir
fakat bilmezler.
14 - Onlar iman edenlere rastladıkları
zaman: "inandık" derler. Fakat şeytanlarıyle
yalnız kaldıkları zaman: "Biz, sizinle
beraberiz, biz sadece (onlarla) alay
ediyoruz." derler.
(bkz: katliam var dediler geldik)
doğru bir haberdir ve yeni değildir.

ırakta, suriye de, yemende Siyonist ve haçlı koalisyonlarıyla işbirliği halindeki şiiler Müslüman kardeşlerimizi katlediyorlar.

Allah oradaki Müslüman kardeşlerimizin yardımcısı olsun.
şiiler sikerken iyi. sünniler yaparsa kötü. senin adaletini siksinler iyimi .angut.
görsel
bence bu görsel her şeyi açıklıyor. hadi şimdi siktirin gidin.

dünya gündemini değiştirme savaşıdır. ışid'le abd hatta türkiye aynı tarafta amk daha ne diyelim?
zaten ne zaman yok?
Yemen konusunda çok bilgili değilim. Eğer orada şiiler sünni katliamı yaptıysa allah o şiilere de lanet etsin. Kim tek damla masum kanı döktüyse allah misliyle cezalarını versin şii ise de, sünni ise de.
Benim bir şii olarak söylemek istediğim şudur; ölenin mezhebi olmaz. Bırak mezhebi sünni kardeşim, ölenin dini de olmaz.
Akan arap kanı, bize ne diyen arkadaşım, ölenin milliyeti de olmaz.

Ha bak bugün esad kimyasal silah kullanmış. Haberlerde izledim. Küçücük çocuklar öyle bir yanmış, öyle bir zehirlenmiş ki feryadı yürek yakıyor. Sen bu çocuğu gördükten sonra daha nasıl mezhepten bahsedebilirsin ? Nasıl ?
Desteklemiyorum lan işte. Şiiyim esadı da desteklemiyorum, iranı da sevmiyorum, tek damla masum sünni kanı döken şiiye de lanet ediyorum.

Her şey bir yana bazıları şiiler ölünce seviniyor. Tarih boyunca hep zulme uğramıştır şia, hanginiz inkar edebilir? Ulan adam katliam diyor gelmiş bu başlığın altına ebu bekiri, ömeri sevmiyolar da, yok kerbelada hainlik yapmış da, aişeye zina iftirası atmış da bilmemne yazıyor. Lan git şia başlığına yaz bunu "cahildir" der geçerim ama bu başlığa yazdığında sen içten içe bu katliamı meşrulaştırıyorsun. "Zaten bunları yapıyorlardı, oh olsun" diyorsun lan. Gözünüz dönmüş sizin.

Mezhebinizden gözünüz kör olmuş. Yazık.
hazreti ömer'i hazreti ebubekir'i sevmeyip, sevmemekle kalmayıp namaz içerisinde cemaatce el açıp hazretlere lanet okuyan, ters(anal) ilişkiye cevaz veren, milletin karısına kızına tecavüz eden, mürtet oldu deyip müslümanı kesen, ayet yalanlayan, peygamber s.a.v'e sevgide mübalağ etmeyin o da bizim gibi bir beşerdir diyen;

kerbela'da hainlik yapıp hazreti hüseyin'i öldüren, hazreti hasan'ı zehirleyen, babaları hazreti ali efendimizle savaşan, savaşta yalnız bırakan, ve yıllar sonra çıkıp hala biz hazreti ali'nin devamıyız, has adamıyız, peygamber o olacaktı, vahiy meleği şaştı muhammed(s.a.v)'e gitti diyen, peygamber'in mezarını yıkmaya kasteden, peygamber eşine zina iftirası atan, hiçbir zalime acımam.

edit: ayrıca ayıktırayım, bu adamlar fırsat bulsalar ilk sizi keserler beyler. boş yere üzülmeyin. ışid mesela, mahmur'da ya da kobani'de bombalanırken ışid'e neden acımadınız??? neden amk? riyakar aptal köpekler sizi. onlara da acısaydınız ya böyle...
"Bir haksızlık gördüğünüzde onu elinizle
düzeltiniz, buna gücünüz yetmiyorsa dilinizle
düzeltiniz, buna da gücünüz yetmiyorsa kalben
buğz ediniz."
(Hadis-i Şerif)
şii kardeşlerimizin ölümüne gerçekten çok üzülüyorum, onlar da Müslüman, onlar da insan. yazık değil mi.şiiler Suriye'de sünni çocukları topluca katleden silahları gülerek esad'a satmamışlar mıydı? ah, o fotoğraftaki gülüşlerini hiç unutmuyorum, ne kadar masumdular, ne kadar Müslümandılar, ne kadar insandılar.

ya topluca ölen Suriyeli çocuklar?

ne kadar çoktular.
lanet olasıca ABD uşağı arap ülkeleri uçaklardan ölüm yağdırıyor ama kimse kılını kıpırdatmıyor.
suriyedeki meşru hükümeti devirmeye çalışanlar devrimci yemendeki hükümeti devirmeye çalışanlar isyancı oluyor işte sizin insana verdiğiniz değer budur.
iran şii devleti, ırak ve suriyeden sonra yemene de yerleşmek istiyor. ırak ve suriye de ışid tüm planlarını bozdu sırada yemeni düşünüyorlar ve şiileri ayaklandırdılar. şiiler terörist grup olarak lanse ediliyor çünkü ülke yönetimini silah zoruyla istifaya zorladılar. sonuç olarak yılanın başı ezilmeli daha çok şii gebertilmeli. ortadoğunun başına ne geliyorsa bu şiilerden geliyor.
Yemende ilk once husilerin katliamina bi yanit verilmesi gerekir.
allah elbet soracaksa bize bişey düşmez dedirten önerme.
Şiiler yaparken iyiydi ama.
on arap ülkesi birleşip yemen'de katliam yapıyor ama kimsenin umrunda değil. Basın bu katliamı görmezden geliyor. dışişleri bakanlığı bu katliamı desteklediğini açıkladı. Yazıklar olsun sizin gibi müslümanlara ölenler şii olunca kimsenin umrunda olmuyor. Ölü sayısı 150 yi geçti bile bunun hesabını allah elbette soracak.
güncel Önemli Başlıklar