bugün

on arap ülkesi birleşip yemen'de katliam yapıyor ama kimsenin umrunda değil. Basın bu katliamı görmezden geliyor. dışişleri bakanlığı bu katliamı desteklediğini açıkladı. Yazıklar olsun sizin gibi müslümanlara ölenler şii olunca kimsenin umrunda olmuyor. Ölü sayısı 150 yi geçti bile bunun hesabını allah elbette soracak.
Şiiler yaparken iyiydi ama.
allah elbet soracaksa bize bişey düşmez dedirten önerme.
Yemende ilk once husilerin katliamina bi yanit verilmesi gerekir.
iran şii devleti, ırak ve suriyeden sonra yemene de yerleşmek istiyor. ırak ve suriye de ışid tüm planlarını bozdu sırada yemeni düşünüyorlar ve şiileri ayaklandırdılar. şiiler terörist grup olarak lanse ediliyor çünkü ülke yönetimini silah zoruyla istifaya zorladılar. sonuç olarak yılanın başı ezilmeli daha çok şii gebertilmeli. ortadoğunun başına ne geliyorsa bu şiilerden geliyor.
suriyedeki meşru hükümeti devirmeye çalışanlar devrimci yemendeki hükümeti devirmeye çalışanlar isyancı oluyor işte sizin insana verdiğiniz değer budur.
lanet olasıca ABD uşağı arap ülkeleri uçaklardan ölüm yağdırıyor ama kimse kılını kıpırdatmıyor.
şii kardeşlerimizin ölümüne gerçekten çok üzülüyorum, onlar da Müslüman, onlar da insan. yazık değil mi.şiiler Suriye'de sünni çocukları topluca katleden silahları gülerek esad'a satmamışlar mıydı? ah, o fotoğraftaki gülüşlerini hiç unutmuyorum, ne kadar masumdular, ne kadar Müslümandılar, ne kadar insandılar.

ya topluca ölen Suriyeli çocuklar?

ne kadar çoktular.
"Bir haksızlık gördüğünüzde onu elinizle
düzeltiniz, buna gücünüz yetmiyorsa dilinizle
düzeltiniz, buna da gücünüz yetmiyorsa kalben
buğz ediniz."
(Hadis-i Şerif)
hazreti ömer'i hazreti ebubekir'i sevmeyip, sevmemekle kalmayıp namaz içerisinde cemaatce el açıp hazretlere lanet okuyan, ters(anal) ilişkiye cevaz veren, milletin karısına kızına tecavüz eden, mürtet oldu deyip müslümanı kesen, ayet yalanlayan, peygamber s.a.v'e sevgide mübalağ etmeyin o da bizim gibi bir beşerdir diyen;

kerbela'da hainlik yapıp hazreti hüseyin'i öldüren, hazreti hasan'ı zehirleyen, babaları hazreti ali efendimizle savaşan, savaşta yalnız bırakan, ve yıllar sonra çıkıp hala biz hazreti ali'nin devamıyız, has adamıyız, peygamber o olacaktı, vahiy meleği şaştı muhammed(s.a.v)'e gitti diyen, peygamber'in mezarını yıkmaya kasteden, peygamber eşine zina iftirası atan, hiçbir zalime acımam.

edit: ayrıca ayıktırayım, bu adamlar fırsat bulsalar ilk sizi keserler beyler. boş yere üzülmeyin. ışid mesela, mahmur'da ya da kobani'de bombalanırken ışid'e neden acımadınız??? neden amk? riyakar aptal köpekler sizi. onlara da acısaydınız ya böyle...
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.