1. 1497.
    simdi hasret denen kizin konusma problemi var kendini ifade edemiyor sifir.
    sacma sapan agladi hakli cikmak icin tipik kezban davranisi. "haksiz olabilirim ama aglarim." cunku kadinlarin aglamasi toplumda sebep ne olursa olsun onlari hakli gosterir gibi bir kisve var.

kendini yetersiz hissediyor ifade edemiyor aglamaktan baska cagre kalmiyor.
    cok kaba zaten eli ayagi surati konusmalari yanindaki cocugu yiyecek nerdeyse.

cocuk da sincap gibi ne tatli.
    5 -4 ... siyah kirmizi
  2. 1498.
    "Ben böyle rezalet görmedim" cümlesinin doğduğu program. Yarışmacılar hayatlarında en az rezalet gören insanlardan seçilir ki bu cümleyi kurabilsinler diye.
    2 ... immortal8
  3. 1499.
    hasret hanim neye guluyorsunuz.
    5 -1 ... madlen dede
  4. 1500.
    lan beynimi yıkayan bi program bi hafta başladımı bitiremiyon her hafta izlemiyorum genelde egosu yaşından büyük olan tipler yaşlı teyzeler gavatlarla falan dolu . he bide toplar ve kezbanlar da var .
    ... prensesofadrian
  5. 1501.
    Berkay beye çok haksızlık yaptınız aaaa ayıp amaa.
    -1 ... anais
  6. 1502.
    sunucunun ben yarışmamda kavga istemiyorum demesine rağmen nedense fragmanlarda kavga sahnelerini kesip kesip yayınlayan program samimi olun açık ve net.
    1 ... public agent efsanesi
  7. 1503.
    ıq seviyesini düşürmek isteyenlere tavsiye edilen tv programı.
    ... fuckerfuckera
  8. 1504.
    hasret hanım televizyondan fırlayıp o sinirle beni yiyecekmiş gibi hissediyorum.
    2 ... pieces
  9. 1505.
    yalnız bugünkü oğlan cidden iyi yemek yapıyormuş belli.

her şey ayrı da o tatlıda resmen yerimde kıvrandım...
    2 -1 ... garipbiadam
  10. 1506.
    bir zamanlar hasan bey vardı. Misafirlere musluk suyu ikram etmişti. Misafirler musluk suyuna tepki gösterince öperim ben bu suyu yaaa diyordu. sanırım 7-8 sene önceydi. saygılar.
    2 ... antiansiklopedi