bugün

şu an itibariyle izlediğim yemekteyiz yarışmacısı.
edit:
http://yemekteyiz.seyirci...sibel-hanim-20-hafta.html
bu haftaki yemekteyiz yarışmasının ilk yarışmacısı. birbirinden tatlı naz ve azra adlı iki kız çocuğunun annesi. tatlı insan.
22 yaşında ve 2 çocuklu bir ev kadını..
özellikle makbule hanım tarafından gerekli gereksiz eleştrilere maruz kalmış talihsiz yarışmacı. sessiz sakin olması, küçük olması nedeniyle diğerleri tarafından ezilmeye çalışılmıştır, fakat yarışmanın geri kalan günlerinde intikamını fena şekilde alacaktır.
Yaptığı yemeklere özgün isimler veren fakat buna rağmen yarışmacılara yaranamayan ve zeytinyağlı enginar yüzünden bir çok eleştiri okunu üzerine toplayan ve aynı zamanda haftanın ilk yarışmacısı olduğu için de şanssız olan yarışmacıdır.
ilk izlenimlerime göre sessiz, sakin, hanım hanım; içi dışı bir, rol yapmayan yemekteyiz yarışmacısıdır. efendi olmakla birlikte her an bir yarışmacıyı boğazlayacakmış bakışı vardır ki ekran başında ben titrerim. normalde neyse de, birisi eleştirirken falan, "he, başka? söyle söyle, mna koduğum, ee?" dermiş gibi bakıyor.
kim ne yorum yaparsa aynısını kayda alıp tekrarlayan bu komik tavrını yaşına verdiğimiz genç yarışmacıdır. sürekli olarak beni kıskanıyorlar demesiyle saç baş yoldurmuştur.
herkes onu kıskanıyor. bu arada kaç yaşında evlendiğini merak ediyorum.