bugün

el emeği göz nuru mantısından kıl çıktığını söyleyen yemekteyiz leyla adlı uyuz yarışmacının ''ay mantınızdan kıl çıktıaaa'' demesinin akabinde ''kıllara kıl çıkabilir'' diyerek ayarın allahını veren yarışmacı.
ümit'ten sonra gördüğüm en samimi yarışmacıdır. bildiğin yurdum erkeğidir. ayrıca puanlama konusunda da çok adil davranmaktadır.
yemekteyiz ümitten daha harbi delikanlıdır.kıllara kıl çıkabilirin slogan haline gelmesine sebep olabilecek kişidir. kendinin farkındadır, diğer yarışmacıların halet-i ruhiyelerini feci derecede iyi çözümleme yeteneğine sahiptir.
bunun birde yeni haftada mimar uzun saçlı olanı var. adam evli olmasa, yemez içmez nerde olduğunu bulur ben basardım nikahı ama hey haayt yurdum kızları boş durmuyor efendim, biz bilgisayar başında entiri okurken kapıveriyorlar, karizmatik, yakışıklı, becerikli, terbiyeli delikanlıları. efkarlandım haa..
Tam bir Beşiktaşlı. * *
şu an içinde bulunduğumuz haftada yarışan yarışmacı. hakkını yediler adamın lan resmen! yok göz boyamaymış da, yok kılmış tüymüş de, yok tuzu unutmuş da.. ne var lan adam gibi oylasanız?
saçlarına bitilesi yemekteyiz yarışacısı.
her şeyi yiyip süpürüp övüp “bugün her şeyi beğendiğim için puanımı 2 katına çıkarıyorum” diyerek 2 verdi alfalığa bak.
güncel Önemli Başlıklar