bugün

bu muaz zeki kayhan a çıkan muaz değil mi..
Adam hazır çorba ve puding yapıyo şaka gibi. Dalga geçmeye katılmış programa besbelli.
Biz neyse 1 hafta sonra unuturuz bu adamı da ya karısı... yazık o kadına.
Keşke sözlükte yazar olsa.
ay bayılcem.

yine sildi sürpürdü, neredeyse sofrayı yedi ve hiçbir şeyi beğenmedi. Kadın halimle parçalarım ben bu adamı.
Hepiniz mi yemekteyiz izliyonuz mk.
sözlükte herkes de yemekteyiz izliyor maşallah. bir de herkes ismine takılmış. ulan kendi isimleri timur, oğuz, bumin sanki.sorsan kendi ismleri ali, mehmet, ahmet, hasan gibi arap isimleridir ama muazı beğenmezler. muaz da sizin isimleriniz gibi bir arap ismidir, fazla kasmayın. muaz bin cebel'i de mi duymadınız be puştlar? bir de işiniz mi yok oturmuş yemekteyiz izliyorsunuz, bu yetmezmiş gibi adamı dikkatle inceliyor analiz ediyor buraya da aktarıyorsunuz.
Çok değişik bir tip.
Evlat olsa sevilmez.

Bu nasıl insan ya?

Muaz ne demek diye sordular muazzezin erkek hali dedi bayılcam şimdi.
Muaz ne amk?
hala yemekteyiz falan izliyorsaniz bu adamın değil sizin beyninizde sorun var..

not:tv8 i uydu listemden sildim sebebi feto için toplanan himmet..
şu an amadeusun 15. ci senfonisini izliyorum

yemekteyiz gibi kekomançi programları izlemediğim için

haberim yok.
beşamel sosun ne olduğunu ve nasıl yapıldığını bilmeden yorum yaptı ve yemekte beşamel sos göremediğini söyledi bu orman adamı.

ah o masadaki kadınlardan birisi ben olacaktım ki gösterecektim beşamel sosu ona.
bence tek sorun erkek olmasında.
10 dakika zor katlandım.

Elime verseler dövmeye doyamam.
bir kişi de dememiş ki muaz nedir lan diye.
Az önce aşırı bilimsel bir belgesel izlerken, reklâm arasinda denk geldim kendisine, daha doğrusu maruz kaldım.
Sunucu bile isyan ediyordu, iyi misin, kafan mı güzel, manyak mısın ne boksun tarzında.
Sunucuyla hem fikirim.
Adamdır adam.

görsel
sinirden televizyonu yumruklattıracak uyuz kişi. *
o kadar boş konuşuyorsun ki muazcım ya. reyting için özellikle mi bulup çıkardılar seni? çok aradılar mı cidden? *

edit: evet koyu bir yemekteyiz hayranıyım, oldu mu?!!! Hepiniz bilimle felsefeyle edebiyatla tarihle haşır neşir tipler olduğunuz için anlayamazsınız aynen.