bugün

o bir yemekteyim fenomeni.

artık ben bunlara yemekteyiz yaratıkları diyorum çünkü, içimizden biri diye sunulan da bize hiç benzemiyor arkadaş. anlayacağın kapıcılar odası olarak kınıyoruz biz muammeri.

geçenlerde izledim bunlar böle bir dudağı yerde bir dudağı gökte, evi bembeyaz yapmış bir buz cadısının evinde yemekteler. tiramisudaki labne peyniri konulu tartışıyorlar aralarında. bizim muammer döktürmeye başladı yine; "ben biliyorum labne peynir yeşil oluyor" değil mi diye, neyse bu tamam derken, ömrü hayatında kurban kesmemiş bir oluşumu temsil eden adamalrın içinde bu sefer de muammer " ben kurbanı geçen şurda kestim, artık burda kesmiyecem eti çok sert oluyo" şeklinde fakirden bozma orta halli edebiyatından konuşmalarla saçmalamaya başladı. kime neyi anlatıyorsun lan anlamadım ki. zaten diğer yarışmacılar da mö gibi baka kaldılar böle sessizce muammere. sonra bir de eleştri yapıyor muammer aga neymiş efendim ; " masa düzenine çok dikkat ederim ben, eğer masada piçak (evet piçak dedi) içe bakmıyor da dışa bakıyorsa yandılar " deyu. tuhaf.
cemil ipekçigillerden gibi yeni bir yemekteyiz yarışmacısı.
ünlü modacı muammer ketenci'dir.
güncel Önemli Başlıklar