bugün

tsubasa'daki tachibana kardeşlerin tıpkısının aynısıdır.

http://www.itusozluk.com/...chibana+karde%FEler/28662
adları seçkin ve yetkin'dir.

yok arkadaş evdeki 3 kişiden 5'i izliyor, öğrenmeden edemem ki. fazla kibarlar ama dil konusunda takıntılı biri olarak konuşmalarını pek beğendim ben. cümle kuruyorlar böyle ciddi ciddi lan.
ikiz kardeşlerden hiç hoşlanmadım, konuşmaları nezaketleri tamamen yapmacık. Son derece itici oldukları kesin.
öyle veya böyle çok kibar oldukları kesin. en basitinden o bilindik yemekteyiz laubaliliği yok bu arkadaşlarda. uzun zamandır izlemediğim programı sayelerinde izledim.
Kibarmı, yoksa ipnemi olduğu bilinmeyen kardeşlerdir.
o kadınsı ürkek ses tonları, edalı işveli tavırlarıyla evlat olsa sevilmezler!
o kerte tiksindiricidirler.
(bkz: yumuşak kardeşler)
gayet de efendi tipler gördüğüm kadarıyla.
he sen yumuşak falan diyosun bu arkadaşlara da, o da onun kendi tercihi. sen niye tiksinip işkilleniyosun pezevenk. gelip seni mi sikmeye kalkıştılar?
gizli ibneler tarafından şiddetle savunulurlar.
ibne dayanışması nede olsa.
yemekteyiz program yapımcıları erkek kalitesindeki bu kırılmayı nasıl izah ederler bilmiyorum ama, yemek yapan türk erkeklerine hakaret tiplemelerle dolup taşıyor.

nerde kırık, nerde şarkıcı, nerde acaip tip var erkek diye sürüyorlar ekrana, foyaları herifler agzını açıncaya kadar, o erkeksi görüntüden öyle bir üslupla konusma çıkıyor ki, hassiktir diyorsun, yeşilçam için motto olmuş "yönetmenin yatagından geçmeden kimse rol alamaz" olayı aklımıza getiriyor, bu yemekteyiz in yapımcısı acaba böyle bir kırma olabilir mi diye düşündürüyor.
içerden gelen televizyonun sesiyle apar topar televizyon başına geçmemi sağlayan ikizlerdir. iç gıcıklayan ses tonlarıyla bsg dedirtmişlerdir.
taş gibi çocuklar allah sahiplerine bağışlasın. gurban olurum ikisine de.
*
bu günleride mi görecektik.
bildiğin ikisi de ipne lan bunların. hani olur da bir evde iki tane olmaz.
demek olunca da böylesi oluyor.
sofrada "çok beeeandim" dedikleri yemeği sonradan "hiç beaaanmedim" diyen, tavırları, cümleleri, her şeyleriyle son derece yapmacık ve itici tipler.

mümkünse ağızlarına bir daha o her cümlede kullandıkları "açıkçası" kelimesini almasınlar bir de.
ibnelik müessesesi üzerine uzmanlık yapmış pezevenkler beğenmemiş bu arkadaşları.
benim bildiğim ibneliğin gizlisi saklısı olmaz. bi insanın görünüşünden, konuşmasından ziyade yazdığı cizdiğinden anlaşılır ne kadar ibne olduğu.
ben şunu bilir şunu söylerim: bi adam başka birine ibne diyosa, muhtemelen kendisi ibnedir.bu kişi benim gözümde diğerinden daha ibnedir.
bi tanesine bile tahammülüm yok.
mesleklerini nasyonel make up artist olarak telaffuz etmislerdir. makyaj yapiyorsun iste, nedir bu mesleginin adını supersonik bir hale getirmek. (bkz: yemekteyiz deki garip meslek isimleri)
rober hatemo'da onlara katılsa üçüz sanılabilirler.
konuşmalarıyla ne kadar sinir bozucu olduklarının farkında olmayan ikizler. allah'ım nasıl bir konuşma, nasıl bir kendini inceltme uğruna düşülen saçma ve komik durum.

2-3 dk ancak sabredebiliyorsunuz konuşma şekillerine. 2-3 kez yakalandım tv de, daha da show tv^yi açmam.
böylem puşt gibim ibne gibim bişey yani.
efendi zannedilen, efendi mefendi değil; yumuşakçalar familyasından olan ikizlerdir. hatta cuma günkü, son yarışmacının evine resmen bariz bayan çantasıyla gitmişlerdir. ayrıca başlıkta da yanlışlık bulunmaktadır; zira ikiz olanlar zaten kardeştir.
ağzını burnunu kırmak istediğim aynı model ayrı 2 insanımsı.
anasına babasına geçmiş olsun demek istediğim kardeşlerdir. ülen madem böyle bir şey dünyaya getiriyorsun ne diye iki tane getiriyorsunuz diye de kulaklarından çekilmeli.
(bkz: aa bunlar kadın)