bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    bu haftaki yemekteyiz'in amerikali zannettigim yarismacisi, adi saduman degil $aduman'dir efendim cengelli. konusmasi bir gariptir, lazdan cok turkceyi sonradan ogrenmis biri gibi konusur.

edit: moderasyon başlığı "yemekteyiz şaduman" olarank düzeltip bu editimi de silebiler mi bir zahmet? türkçe'ye şey ederken kaymış olacak.
    3 -2 ... der meister
  2. 2.
    haftalardir amerikadan izliyorum bu programi. bugune kadar gordugum en dogal, en sempatik yarismacidir kendisi. tam bir trabzon, karadeniz kadini. konusmasi, mimikleri, davranislari ile hem guldurten hem de saygi duyuran birisi saduman hanim. gercekten boyle bir teyzem veya halam olmasi icin neler vermezdim. kamera onu gosterdikce cekingen durdu, kimbilir olmasaydi daha neler yapardi. hakikaten yuzunu gorunce bile insanda tebessum uyandiriyor. ayrica kizdigi anlari da bugun gosterecekler, bi tane komasini bilirim demis. ahahaha. bayiliyorum karadeniz insanina, hemsehri sayiliriz cok da uzak degiliz canum * *
    4 -6 ... octavian
  3. 3.
    -ha bu marine edilmiş julyen usülü et nedir hasan?
    -işte bu julyen şeklinde doğranmış, marine edilmiş et yemeği
    -marine mi? marina benim bildiğim dış devlette bi kadın ismidir. hiç duymadım ben böyle birşey karadenizde.
    7 -2 ... aysengruda
  4. 4.
    karadenizin incisi.

3 gün sonra gelen haber üzerine edit: hem de birincisi olmuştur bu yarışmanın.
    3 -3 ... gulhan seven adam
  5. 5.
    yemekteyiz trabzonun tipik ve geleneksel yarışmacısı.
    1 -2 ... nilufer
  6. 6.
    yemekteyiz programını bana sevdiren kadın.
    bütün yarışmacılara itici de gelse biz ailecek seviyoruz.
    2 -2 ... mirnettin
  7. 7.
    + hauu fındık niye yufkanın altinda yaa?
    - lailaheillallah altinda olacak tabi yerçekimi kanunu bu da yau!

gibi, yaran diyoloğların zeminini hazırlayan kadın.
    7 -1 ... nukleerella
  8. 8.
    (bkz: anarşist)
    2 -1 ... mirnettin
  9. 9.
    insanı karadenizli olmaktan utandıran, şova yönelik hareketleri ile cıvıklığını her fırsatta gösteren, cahilliğini dışa vurmaktan hiç çekinmeyen, saygısızlığı had safhada olan yarışmacı. hayır o değil, izleyen de karadenizlilerin hepsini böyle sanacak, ondan korkuyorum. mevzu şive ile konuşmaksa aynı yarışmadaki hasan ondan bin kat daha neşeli, daha güzel konuşuyor.

ailecek kınıyoruz.

bonus;

--spoiler--
    hiç duymadum
    --spoiler-- *
    22 -2 ... don santino corleone
  10. 10.
    evrim teorisini amuda kaldıran yarışmacı.

insandan maymuna maymundan solucana.
    5 -4 ... munafik satanist
kapat