bugün

güzel , bakımlı , seksi kadındır , eski komşudur .
ilk gördüğüm anda aklıma direktmen esra-ceyda kardeşlerin gelmesini sağlayan; sakar, yemek yapmaktan başka her şeyi becerebilecekmiş gibi duran yemekteyiz yarışmacısı. ayrıca çok yapay bir görüntü sergilemekte. o kıyafetler, saçlar falan.. gözüm yoruluyor bakarken. he ama lens takmamış en azından, o hoşuma gitti. giydiği kıyafetlerin de ayarı yok. o kadar açınca insanın bakası gelmiyor valla. he son olarak evinin arka odalarında bir yerlerde para bastığını düşünmekteyim. ayakkabılarını çıkarmadan içeri girip giremeyeceğini soran konuğuna "aman girin canım. alt tarafı bi halı. atarız n'olucak" gibisinden bir şeyler söyledi.
beni en çok üzen, hakkında bu kadar yorum yapabildiğim için, insanların bu yarışmayı izlediğimi düşünecek olmaları.
evlerden ırak kadın. bu insan mı diye dün gece oturup beyin fırtınası yaptım. ortaya çıkan sonuç benim insan olmadığım..
garip garip hareketleri var,bildiğin kendini teşhir etmek için sanki yarışmaya katılmış.
yer sofrasına oturmadan sofranın dizaynına otuz bin tane laf etti. en sonunda oturdu ama nafile o elbiseyle hiç mümkün olmadı. üstünü başını çekiştirdi,cins cins hareketlere devam etti ve yemeklere binbir laf.
hiç sevmedim seni çigdem bilesin yani.
abaza insanları bile kendinden tiskindirdiğine şahit olduğum kişi. gerektiğinden fazla basit. eğlenilecek kızlar kategorisinde bile değil. bu varlığın kültürden, yemek kültüründen, adap gibi şeylerden bahsetmesi daha üzücü.

(bkz: senin ne kültürün olacak lan süs bitkisi)
(bkz: cahillik)
dünkü programda yer sofrasına oturmayan,kuru fasülye yemeyen ve hayatında ilk yemeği yemekteyiz yarışmasında yapan ticky diye tabir edeceğimiz insan modeli.
çok entel dantel, kültürlü takılıyordu ama bugün resmen kulaklarımla "kenarıya" dediğini duydum. gülsem mi ağlasam mı onu da bilemedim ama.
ve evet. bu yarışmadan nefret ediyorum, normal şartlar altında izlemiyorum da. ama çiğdem hanım sağolsun çok güzel izlettiriyor. * * *
(bkz: yemekteyiz küçük)
güzel kadindir,haddinden fazla zayiftir,ev dekorasyonuna hayran kaldigim insandir..onun disinda aynisindan çok var..uzun sari saç mini etek..
eşini merak ettiğim yemekteyiz yarışmacısı. bu kadın her gün çekilir mi ?!
şu diyaloğun başrolünü oynayan hanım kızımız.

(#5554048)
çok sevildiğini sanan mal insandır.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.