bugün

en iğrendiğim şeylerden biridir. özellikle kadın saçı çıkması ve haliyle saçın uzun olması, durumu daha iğrenç kılar. saç telini iki parmağınızla ağzınızdan çıkartmak ise marifet ister.
alın beni kuscam ben.
(bkz: beyler ben fena oldum kusucam galiba)
(bkz: tamam parmak at rahatlarsın)
Sac itinayla alinir ve yemege devam edilir. Siz o mutfaklar da o yemekler nasil hazirlaniyor gorseniz ac kalirsiniz sanirim.

Bir de o pastaneler de o hamurlari kolu gilli amcalar yoguruyor. Eheheh hadi gecmis olsun.
Yemekten kol kılı çıkmasından iyidir.

işbu entryde yazar çiğköfte başlığının hortlatılmasından duyduğu vicdan azabını gidermeyi deniyor.
(bkz: geçen arkadaşlarla saç tava yiyoruz)
Yemeği Yapan sert bir tonla uyarılır ve zaten iştah kesildiği için masadan kalkılır.
O da allaaa allah hizmetçin yok vs gibi anlamsız cevaplar verecektir muhtemelen.

Ne alakaysa. Sanki zorladık karıyı/ adamı yemek yapmaya.

Hayatta en nefret ettiğim şeylerden biri.
Bu yüzden mutfağa çocuk/hayvan sokan insanlardan da nefret ederim.

Ben de yapıyorum yemek, içinden asla saç çıkmıyor.

(bkz: Saçları bağlamak)
(bkz: Saçlar az anarşistlerse örtü bağlanmak)
(bkz: Üstünü başını silkeleyip önlük takmak)
(bkz: ellerini yıkamak)

Bunları yapmadan yemeğe başlanılmaz.

Lakin çalışan bir kadını mutfağa zorlarsan da o zaman yemeğin içinden fare zehri bile çıkar.
Geberirsin.
pek takilmadigim seylerdir. agzimdan ya da yemekten cikarir yemeye devam ederim.
evlenmeden önce uğuruna şiirler yazılan yarın saç teli maalesef ki evlendikten sonra yemekten çıkan KIL oluyor.
kendi saçımsa yerim
ama dışarda yerken çıkarsa kıyameti kopartırım
para verip hizmet alıyorum sonuçta.
igrenc bir olaydir. yemek ile hasir nesir olan kisi bone takmali.

sirf bundan dolayi 3 sene makarna yemedim.
tek midesiz olan benim.
evet, saç değil direk kafanın kendisi çıksa onu alır kenara koyup yemeğimi yerim.
Saçın içindeki mineraller yemeğe lezzet kattığından hoş bir durumdur.
Okurken bile midem bulandı. En nefret ettiğim şey.
Bu zamana birkaç kez başıma geldi ama ne iştahım kaçtı, ne kıyameti kopardım, aldım kenara yemeye devam ettim. Dışarıda yemek yiyorsanız yemeğin içinden çıkan saçtan çok daha kötülerini bilmeden yutuyorsunuz zaten, o Çok beğendiğiniz yerlerin mutfağını, emin olun görmek istemezsiniz.
görsel
Çok hijyen delisi değilim ama bu saç olayı bambaşka aga. Duyunca bile içim dışıma çıkmak için depara kalkıyor resmen.
görsel
bir insan tarafından yapıldığının kanıtıdır.
oha ne kadar abartmışsınız, midesiz miyim neyim diye düşündüm, kusan mı ararsın daha okurken içi dışına çıkan mı ararsın. şov gibi geldi biraz bu tepkiler.

tatsız bir durum, dışarda yediğim bir yemekse işletme sahibine şikayet eder para da ödemem.