bugün

yeni tasarımını beğenmediğim için eski versiyonunu indirmek zorunda kaldım.
aga bu yeni tasarım nedir aq.
yeni tasarımı çok kötü ve kullanışsız olan uygulama.
yeni tasarımı çok kötü oldu.
sizin yaptığınız yeni tasarımı yapan yazılım ekibinin anasının amına ikiz kulelerin 7. katında ucak sokayım orospu cocukları.
artık yüzüne bakmadığım uygulama. trendyol yemek ya da getir yemek sadece ikisini kullanıyorum.
Uygulamaya güncelleme getirmek kimin fikriydi ve bunu kimler kabul etti bilmiyorum ama bir kere şu uygulamayı deneseydiniz keşke.
Uygulamadan sipariş verebilmem için hesabıma giriş yapmam gerek ama haftalardır hesabıma giriş yapamıyorum. Bu saatten sonra kullanmayı düşünmüyorum.
sesini duyurmak için https://www.sikayetvar.com/ a yaz. hemen ararlar.
yaptıkları güncellemelerle kendi ayaklarına sıktılar resmen.
bi zamanlar tek kullandığım uygulamayken gerek dizayndan gerek buglardan dolayı neredeyse 1 senedir getir yemek ve trendyol yemek kullandığım için aklıma bile gelmiyor artık.
Joker kampanyalarının yanında Edenred mobil uygulamasıyla bazen öğünü neredeyse bedavaya getiren site. iyiki varsın yemeksepeti,iyiki varsın edenred
Kendi kuryeleriyle teslimatlarında nakit ödeme seçeneğine geçmişler. Visa ile ödeme yerine nakit tercihi öne çıkarıyor sistem, köf thorlar.
bu kadar dandik bir uygulama olamaz. 1 defa sipariş verdim 3-4 yıl sonra vermez olaydım. hepten kapatılmalı gereksiz bir uygulama. trendyol getir hatta migros yemek bunlara bin basar. kullananda yanlıslıkla sipariş verir onda da pişman olur zaten.
berbat ve dandik bir uygulamadır tavsiye etmiyorum pisman olursunuz.
Hala kullanan kaldı mı ya bunu.
güncel Önemli Başlıklar