1. 1.
    boş bırakılmaması gereken kutucuğa düşülen notlardır.
    domino's pizza'dan 2 tane classic pizza(sadece mozerella peynirli) söylenir ve sipariş notu kısmına "abi hayrına bir kaç parça sucuk da koyar mısınız, öğrenciyiz, saolun:) " yazılır.. ve sonuç 2 tane sucuklu-peynirli pizza.
    3 ... yalan dostum
  2. 2.
    genelde lahmacun söylememden mütevellit, acısının bol olması ve salatadan biraz fazla olması yönünde olurdu. Ha, buna ne kadar bağlı kalınırdı; hatırlamıyorum. Bi' keresinde adam eldiveni de lahmacunun içine koyup getirmişti*, o hiç aklımdan çıkmaz.
    ... diesirae
  3. 3.
    - bana yemek getirme, yemek yapmayı öğret...
    1 -1 ... hayis zayeb
  4. 4.
    Dominostan söylediğimizde "pizza baharatı gibi bişeyiniz vardı. Ondan bolca koyun". Adını hala bilmiyorum.
    1 ... serdarsl06
  5. 5.
    yazın pek değil ama kışın ve sonbaharda çok fazla söylüyordum yemeksepetinden. her seferinde bi isteğim olmasa da,
    'yemek için acelem yok, yavaş gelsin motorcu arkadaş.' diye yazıyordum. her seferinde güler yüzle teşekkür ettiler.
    little caesars ın baharatlarına bayılıyorum. bazı zamanlar not olarak düştüm '3 tane baharat koyar mısınız? bayılıyorum tadına:)' diye. 7 tane koyuyorlardı bunu yazınca.
    9 ... he will knock four times
  6. 6.
    okumadıkları için ne yazarsan yaz fark etmeyecektir...
    ... existenz
  7. 7.
    Benimkiler daha çok ey yolcu dur okumadan geçme tadında başlıyor.

yemeksepeti sipariş notuna yazılanlar
    1 ... jardani jovonovich
  8. 8.
    yalandan "misafirim var acele gelirse sevinirim".

inanmamış olacaklar ki 45 dakikadan aşağı gelmiyor şerefsizler. hayır zaten bir orta boy pizzaya ne misafiri. beni görünce anlıyor getiren, bu cüsseye bir orta boy ayrıca misafir peeeh. zihin okuyorum zihin.
    4 ... hot male
  9. 9.
    pos makinesi.
    çorba söyleniyorsa, yanına ekmek.
    seçenklerde yoksa çift dürüm.
    bi de öğrenciyken çok sık yapardım bakkal uzaktı çünkü... gelirken bir paket sigara parasını vericem der, not düşerdim.
    ... buyuk resmi goren adam
  10. 9.
    "içecekleri ayran ile değiştirebilir miyiz lütfen? " şeklinde oluyordu, menü de yer almıyorsa şayet..
    2 ... sabahuykusu