bugün

Rezilsiniz.

Paranızda boğulun.

görsel

Yemek Sepeti çalışanları kar kış demeden her şekilde çalışıyor. Nakliyat-iş’in edindiği bilgiye göre istanbul’da yağan karın ardından bir günde 10 moto kurye kayganlaşan yolda kaza yaptı. Yemek Sepeti kar yağışının ardından kaza yapan işçilere tamir masrafını ödetti. Kaza geçiren kuryeler yaşadıklarını anlattı.

https://tele1.com.tr/yeme...-masrafini-odetti-332802/
Hiç kullanmadım kullananlar düşünsün gerçi ben netten alışveriş yapmıyorum.
yemeksepeti satılırken satışından gelen bütün geliri nevzat aydın çalışanlarına dağıtmıştı. şu anda sahibi olan alman şirketi Delivery Hero'nun böyle şeyler yapması gayet olası.
Anlaşmalarına bağlı. Sözleşmelerinde böyle bir madde varsa ödemekle yükümlüler. Her şeyde abartılı hassasiyet göstermek anlamsız gibi geliyor. Bahşişe evet tamir masrafına hayır!
özel sektör böyledir kemiğinin iliğine değdirene kadar siker.
Neydi bu kapitalizm mi.
Her zaman yazıyorum ama sonra linç ediliyorum tek taraflı bakmak istemiyorum olaya ama durum şu şekilde oturduğum yerde çoluk çocuk insan demeden kaldırımlardan öyle bir gidiyorlar ki anlatmam kaza yapmaları milleti ezmeleri kaldırımda senden yol istemeleri ayrı bir dert sen ne yapıyorsun deyince bahane hazır sipariş yetişmezse benden kesiyorlar . Ee o zaman haklısın çoluk çocuğu ez o zaman öyle mi olsun yemek sepeti muhtemelen abuk subuk yerlerde dikkatsizce kaza yapanlara demiştir bunları motor kuryeler okadar'da melek değiller. Hatta çoğundan nefret ederim kimseye saygıları yok.