bugün

mecburi tanım: yemek yerken midesi bulanan kişinin tuvalete yetişemeyip yediği her şeyi tabağa yeniden doldurması eylemidir.

ya şimdi birden bakınca gerçekten çok iğrenç gibi bir şeymiş gibi duruyor; fakat her şey hain babam yüzünden oldu. valla da benim bir suçum yok.

zaten küçüktüm de o zamanlar. böyle yemek seçen, doğru dürüst yemek yemeyen, zapzayıf bir şey. her normal baba gibi benim babam da deli oluyor bu duruma tabi. tehditle, azarla zorla yemek yediriyor filan. kurban bayramından bilmem kaç gün sonra, ilkokuldan eve dönmüş bünyem kapı açılır açılmaz bütün evi çoktan işgal etmiş o kokuyu algıladı: işkembe. allah'ım biliyordum bugünün geleceğini. fazlasıyla hassas olan midem o kokuyla altüst oldu doğal olarak.

akşam hastayım, aç değilim numarasına yattım ama yemediler, bana kokusuna bile dayanamadığım şeyi zorla yedirmeye çalıştılar. bir kaşık aldıktan sonra zaten kendimi daha fazla tutamadım ve midemdeki her şeyi tabağa püskürttüm. o iğrenç manzarayı gördükçe daha da kustum. o günden sonra babam bir daha bir şey yemem için zorlamadı. kendi halime bıraktı.

vay ben miyim tek sorunlu diye düşünürken en yakın arkadaşın da sizinle aynı tecrübeyi *** yaşaması da ayrı güzeldir.

gece gece nerden aklıma geldi ben de bilmiyorum ama hep tabağa mı kusucam biraz da sözlüğe kusayım dedim. *
güncel Önemli Başlıklar