bugün

mandalinayı nerenle yediğine göre önem arzeden temizlik.
- pardon arasında maydonoz gibi birşey kalmış
+ ay çok utandım ( der ve dişine davranır )
- yok yok dişinizin değil, g.tünüzün...
+ tüh evden çıkmadan fırçalamayı unutmuşum.
- günde en az 3 kez fırçalamalısınız!g.t bu ihmale gelmez.

(bkz: g tüyle gülmek)
dışarıda millete karsı agzı yerine g.tünü gösterenlerin dikkat etmesi gereken temizlik.
ben titiz insanım derler hem de. günde 10 defa el yıkarlar. ancak iş b.oka geldiğinde su değdirip çıkarlar tuvaletten. hatta daha da rezilleri vardır ki, sadece kağıtla silip bırakırlar. çok mühim bir konu.
bir dis hekiminin söyledigi:

''insanin agzi makatindan pistir'' *
sabunun cinsel bölgeyle temasının ne gibi sorunlara yol açacağını bilmeyen kişinin atıp tutmasıdır.
(bkz: mantar)
(bkz: bakteri)
(bkz: enfeksiyon)
(bkz: akıntı)
kaşağı ya, bir sıkım göt macunu sıkıp yapan insanların olduğu var sayılırsa; insanların temizliğe önem vermediğini gösterendir...

göt lan bu; günde bir kez hadi ishalsen iki kez sçmak için kullanıyorsun... ağzın öyle mi? seksenbeşbinaltıyüzyirmisekiz cümle ortalamasıyla konuşuyorum ben günde... en fazla iki kere osururum... sorarım sana nereyi sabunlayayım, macunlayayım...

ha kalın geldi girmedi dersen, sabun şart tabi...
"sen götümü sabunlayacam dedinde olmaz mı dedik"
cevabını alması muhtemel insan söylemi.
ama dikkatli olmak lazım ,
tutup da hacı şakir'le sabunlamaya kalkarsan
mazallah bir süre sonra adamın götü cilt kurumasından mütevellit pul pul olur,
tutar bir kaşıntı.
sonra anlatamazsın eşe dosta sebebini.
sen sen ol dove kullan ;
yüzüne de götüne de.
anal dönem hakkında rektal yorumlar yapmak yerine, tavsiye ediyorum: supradyn very hot. tıvayz e dey.
(bkz: hocam sabunla taharet almak caiz midir)

elleriyle ''sabunlanan'' arap milletinin, elle yemek yediği hatırlanırsa mide bulandıran durumdur.

taharet eyleminde elini kullanan kişinin en az 10 dakika tırnaklarını ve ellerini fırçalaması veya dezenfekte etmesi gerektiğini bilmeyen insanın yanlış tespitidir.
basbaslı sıvı sabun çıkartaçlarından birinin alınır. arkasından içene yarısına kadar sıvı sabun konulur. sonra gerikalan yarısına; sampuan, saç kremi, vucut jeli, krem gibi materyaller konulur. sonra da bir güzel çalkalanır. sonra içi bu şekilde doldurulmuş basbaslı sıvı sabun çıkartacı klozetin kenarına konulur ve her sıçıştan sonra sağ veya sol elinin aşağı bakan tarafına biraz sıkılan sabun suyun da verdiği gazla biraz daha köpürüp çılgına döner. ve tertemiz bir göte sahip oluruz.

şampuan ve saç kreminin gerekliliğini anlayamayan arkadaşlara açıklama: götümüzde de kıllar mevcuttur. hatta bu kıllar kimi insanlarda(ben gibi) saç kılından daha fazladır.