bugün

sabahtan akşama kadar bir hamsinin yemesi gereken besinden daha azını alarak yaşayan, üstelik iki kraker yerine bir gün yanlışlıkla üç kraker yerse göbeğinin çıktığını, günlerce yemek yiyemeyeceğini belirten, vücudun ihtiyacı olan besini dışarıdan alamayarak fotosentez yoluyla imal ettiğini düşündüğüm, bu sebepten gözleri, saçları veya herhangi bir kısımları yeşil olan kız modelidir. dünyanın ekolojik dengesinin devamı için bu tip kızların yanlarında iki kişilik yiyen insanların bulunması gereklidir, zira devirdaim olmaz o zaman. ****
(bkz: mayonezli sandwichin yaninda diet cola icmek)
-yemek yemeye ayıracak zamanı olmayan,
-yemeği zaman kaybı olarak gören,
-sadece ayakta kalmak için 1-2 kırıntı yiyen,
-yemek için yaşayan ve özellikle (bkz: 24 saat yemek yiyebilme potansiyelli insan)ları hiç anlayamayan,
-besinsizlikten dolayı birçok sağlık sorunları yaşayan,
-elleri asla ısınmayan,
-kansızlık ve vitaminsizlik çeken,
-etrafta ruh gibi şeffaf bir tenle dolaşan kızlardır.*
cansız bir modeldir ya da serumla yaşıyordur.
inanılması zor bir kız modelidir. büyük ihtimalle iskenderden , kebaptan, baklavadan ve daha bir cok farklı tatlardan haberi yoktur.
açlık grevi yapıyor olma olasılığı yüksek olan modeldir.
onu yermisin yok, şundan ye bari yok, e bari bundan ye oda yok. peki bundan içermisin? yok saol. * ama güzel kızlardır, inkar edilemez
acıkmayan kız modelidir. özellikle mevsim yazsa. zira geç kalkar kahvaltıyı kaçırır. sonra iştahı kaçar. gün boyunca birşey yemez 3 ayda 6-7 kilo verir.
her seyi yiyip de kilo almayan kizdan cok daha anlasilir *ve az sinir bozucudur.
genellersek eger 40 yasından sonra 70 yasındaki kadınlardan bile daha cöküntü bir vucut ve bünyeye sahip olacak idyotlar toplulugu diyebiliriz.
güzel kızdır. çünkü "güzel kızlar fındık kadar sıçar" diye bir atasözümüz vardır.
sahip olunan şey gereklerini yerine getirmekle baki olur.
güzel kızlar hayatları boyunca fındık büyüklüğünde yapmak zorunda olduklarından yemek yemezler.
beni deli eden kız modelidir.okul kantininde her daim yaşanan diyaloglardan ;

- sen niye yemiyon kız
- yaa..eviil...rejim yapıyorum yaa.
- niyekine ?
- fazlam var...
- ben niye göremiyorum
- hehe...sağol yaa.
- iltifat etmedim gerizekalı* yani normal görünüyosun
- yok ya..kahvaltı da yapmadım,okulda da yemiycem artık,akşam yerim biraz
- ne yedin mesela dün akşam ?
- ya üst kattakiler kek getirmişti.bir de makarna yaptık,kola falan
- yuh...gel bi de bunu ye istersen
- neyii ?????
- şeyi...salatayı !! *
ergenlikten önceki dönemini yaşayan kız olabilir.zira ergenlikten sonra açılan iştah böyle bi şee pek de izin vermez.rejim yapanlar da belli bi süre dayanabilirler,ama yaşam tarzım böyle diyene asla inanmam bu ancak öyle görünmek isteyenlerin bi tür abartısıdır.
-ya ben yemicem bu akşam baba
-hadi bak tren geliyooo.çuh çuh çuh çuh
-baba 17 yaşındayım yani..
-sen hep bebeğimsin benim yavrum
-ben yemicem taam ma ?
-otur lan şuraya
-tamam.. anneee bana 2 tabak koy
-^'!!()^'&^%/ (deli lan bu)
morali bozuktur,canı sıkkındır,dokunmayındır ona.
oruçludur.
muhtemelen yemekten sonra geğireceğini düşünüp vazgeçmiştir, zira kızlar asla geğirmez...
normal yemek yemeye başladığı andan itibaren,vermeye çalıştığı kiloları faiziyle geri alacak kız modelidir.