bugün

yemek yapmayı bildiği halde sevmeyen kızdır. ne ailesine yardımcı olur ne de sevgilisi varsa ona güzel bir sürpriz bile yapmaz. vardı benim bir tane böyle uyuz ederdi.
yemek yapmaktan nasıl zevk alacağı gösterilmesi gereken kızdır.
net, orospu çocuğudur.
bildiğin hazırcı. al domatesi, peyniri, marulu bas ekmeğin içine yanına da buz gibi kola. ohaaa nasıl canım çekti lan. hadi millet görüşürüz.
erkek kardeşini gıcık eden kız.
erkeğin kalbine gidemez. çükünde kalır hep.
yapsa da yemekleri yenmeyecek kızdır.

sevilerek yapılmayan yemek, bir boka benzemez.
yemek yapmanın zevkine varamamış kızdır. bir kere denese o zevki alıp sevicektir.
yapmayı sevmediği gibi yemek yemekten de pek haz etmiyordur. sırf yaşamak için yiyordur.
Evde kalacak olan kızdır.
Manken olsa evlenilmez.
bir erkeğin kalbine giden yolu bulamayacak hatundur .
' yemek yapmak terapi gibi yiaaa' kızlarından değildir. Zorunda kalmasa eline domates soğan bile almayacaktır hatta.

Sevmiyorum arkadaş hatta eğer bir yemeği ben yapmışsam ona dair zerre yeme isteğim olmuyor. Amaan çok da umrumdaydı erkeğin kalbine giden yol*
genel olarak kızların %98 i dir.
Bilir ki aslında sever yemek yapmasını tek sıkıntısı üşenmesidir.
son zamanlarda artan durumdur ayrıca boşanmalarda bu nedenle artmış olamaz mıdır?
her gün ne yemek yapsam düşüncesinden bunalmıştır veya üşeniyor da olabilir.
vasıfsızlığın kitabını yazmıştır. bunu söyleyenler genelde götü göbeği salmış inek gibi kızlardır.

ulan yamyam kaşar, kariyer mi yapıyorsun da yemek yapmayı sevmiyorsun? akşama kadar sözlükte göt büyütüp koca kovalıyorsun. gülerler sana anca.
Eğer malzemeler tamsa, yani ikide birde aaa şunu unuttuk deyip markete gidilmeyecekse ve en önemlisi mutfak "benim"se, yani işime karışacak, sürekli girip çıkacak biri olmayacaksa severim. Açarım bir chanson.. hem ruhumu hem karnımı doyururum.
Edit: başka şartlar altında, kabul edilemez.
Yemek yapmayı sevmeyen insan tanesi. Herkesin kendi tercihidir, zevk meselesi ama farklı tarifleri yapması ve tatmasi eğlenceli oluyor. Deneyin derim.
işin kolayını bulmuş kızdır. Çok da güzel değilse evde kalır.
Bununla övünüp çok matah bir şeymiş gibi anlatıp mutlu oluyorsa: yüce zeus ve şiva ıslah etsin dediğim kız.
En asil duyguların insanıdır. Elleri de güzeldir muhakkak.