bugün

Amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar.

Memesi de küçüktür hayattan soğurum şimdi.
bilmeyen değil yapmayan kızlardır. parası varsa hizmetçi tutar.
(bkz: Çöp)
Evde kalmaya mahkûm. Zerre misal evliliğe yaklasamayacak kadar uzak. Feminist kızdır. Aç kalmayıncaya mutfağa girmeyen kızlar var bu devirde. Ben bile onlardan iyi yapıyorum. Ezik kızlar.
kimse yemek yapmayı bilecek diye bir kaide yok ancak yemek yapmayı öğrenmezlerse işte sorun orada doğuyor. artık en basitinden elinin altında internet var. aç bir yemek tarifleri veren siteyi. yap yapacağın yemeği. ha bu kız ona rağmen yapmıyorsa o zaman sıkıntı o kızdadır.
zamane kızları işte...
gözümde yüzmeyi bilmeyen balık, uçmayı bilmeyen kuş ya da fotosentez yapamayan bitkiden

hiçbir farkı olmayan kızlardır.
Beceriksiz kızdır. Kendisi benim ev arkadaşim olur. O kadar becereksiz ki Mısır patlatırken bile tencereyi yakmış. Hayır nasıl becerdin yetenek isteyen olay.
foursquare hesabı çok kabarık olabilir.
Bunu bir marifet sanıyorlar deli oluyorum. "Ayy ben makarna yapmayı bile bilmiyoruuuuaaam" ayyy götüüm.
sevgili yapmaktan yemek yapmayi öğrenememiş kizlardir belkide.
Yemek yapmayı bilmeyen kız: Jenaratörün fırçalarının olmaması gibi.
evde kalacak kızlar, kızlarımız..
öğrenmek isteyenler ve istemeyenler olarak ikiye ayrılırlar. öğrenmek istemeyenler ilerde çok zengin olup eve yardımcı alacağını hayal ederler ya da eşleriyle birlikte mutfakta hep romantik dakikalar yaşayacaklarını eheheh canlarım.
Severse öğrenir, sıkıntı çıkmaz. Ama sevmezse, en iyi yemeği yapsada sana, zehir olur.
Sıradan kızlardır.
ilerde en güzel yemekleri yapacak olan kızlardır. nasıl olsa ben bunu yapmayı biliyorum deyip yemek işini sallamicak ve deneyerek her bişeyi dağıta toplaya öğrenceklerdir.

tabi heves ve azim olursa.
Öğrenmekle uğraşmak istemeyen kızdır sanırım. Evlilikten önce öğrenci evinde de zorluk çeker bu kız efendim. Sürekli fast food yemekten 200 kilo olur maazallah.O zaman kesin evde kalır zaten * Kız vallahi zor değil bence öğren tez vakitte.
öğrenir sorun yok kızlarıdır.
yumurta yaparak başlayın kızlar haydi bakalım.
yemek yapmasını bilmeyen kıza kız demem ben, baslığı atan yazar neyi ispatlamaya çalışmış orasını anlayamadım, haaa eşini kıskandığımı düşünme..zaten nikindende de anlaşılıyor hersey..
her türlü şeyi bilip iş yemeğe geldiğinde kıvıran zamane kızıdır.
Evlilik hayatlarinda zorluk cekecek kizlardir.
Gerek mahalleden gerekae kaynanadan bu yuzden baski gormeleri kuvvetle muhtemeldir.
burger girl.
evlerinde bir adet yemek tarifi kitabı bulundurması gereken kızlardır.
güncel Önemli Başlıklar