bugün

mantıklı ve muhtemelen ileride yapacağım iş. nafaka belki bir engel olabilir ama yemek yapmamak çok büyük bir evlilik problemi.
boşadıktan sonra farklı alternatif arayanlar için;

(bkz: yazarların en son yaptıkları yemekler)
Zamanla ogrenir. Acele karar vermemek gerekir.
recmi haktır. ahlaksız edepsiz seni.
iyi günde kötü günde eş olmaya söz verip verdiği sözü midesine esir düşüp unutan ayının yapacağı iş.
kadını aşçı kendini mükemmel bir patron olarak gören erkeğin yapacağı densizliktir.
Her gün pizza yersiniz işte daha neyini boşuyorsun öyle karının .
iyi futbol oynayamayan kişiyi halı saha takımından çıkarmakla eşdeğerdir. Çıkar ilişkisine dayalı evliliktir. Böyle evlilik mi olur, insan yemek yapsın diye evlenir mi amk dedirtmiştir.
medeni kanuna göre evet boşanma sebebidir. eheheh.
Fast food sevenler icin umursanmaz ama tipik turk erkegi icin ayrilma sebebidir.
Götüne memesine bakıp almayın o halde, sorun bi kurufasülye pişirmişliği var mı, bir pilav yapabilir mi, bir mercimek çorbası çıkar mı o güzel kadından,

Yatağa sokmaya çalışacağınıza mutfağa iteleyin.

Kızlar yemek pişirmeyi bilmeyen kadın olamaz, olmamalı, lütfen.
siker misin sabaha mı bırakırsın sorunsalıdır.
gayet doğal bir şeydir. alırken aklı nerdeydi düşündürür. evet.
mantıklı ve muhtemelen ileride yapacağım iş. evliliğe adım atarken mal ayrılığı rejimini seçeceğimden dolayı nafaka da engel olamaz, yemek yapmamak çok büyük bir evlilik problemi.
Hayatın müşterek olduğunu bilmeyen, kendine hizmetçi bulduğunu zanneden kişi eylemidir.
Sen biliyorsan öğreteceksin, bilmiyorsan zaten aynı seviyedesiniz neyin tribindesin. Öyle bir eşten boşandığına sevindim bence o yemek yapmayı bilmeyen eş kişisi.
Ben yaparım, az bi karnıyarık öğrensin gerizekalı. Hep ben mi yapcam..