1. 1.
  aşkla beslenen delişmen erkektir. atalarının "aşk karın doyurmaz evlat" lafını duymazdan gelip, iyi bir şeyler yaptığını sanan deli aşıktır. yanılgıdadır.
  2 ... john abruzzi
 2. 2.
  seks karın doyurmaz aklını başına devşir denmesi gereken erkektir.
  -5 ... haz istasyonu
 3. 3.
  ilk zamanlar kalbine giden yolun farklı bir güzergahtan gittiği erkeketir. ancak, zaman geçtikçe o her insan evladında olan yoldan gitmek ister. işte bu dönem acık sancılıdır. uzmanlaşmasını beklemesi gerekir hatununun...
  ... ozpandora
 4. 4.
  aşık erkektir.
  -1 ... west
 5. 5.
  kız yatıp televizyon izlerken sevgilisine hizmet etmek zorunda kalan erkektir.
  ... kleiner pupser
 6. 6.
  yemek yapmayı öğrenmek zorunda kalan erkektir.
  3 ... maximus
 7. 7.
  aç kalmayacak olan erkektir. kadın yemek yapmayı öğrenir hayat toz pembe olur. ha bir de bu bu kadınlar çok sakar olurlar. bardak kırarlar, ellerini keserler. sonra gidip üç dikiş attırırlar. ama sonunda akıllanırlar. aşçı tutarlar. * *
  1 ... elma kurdu
 8. 8.
  yemek yapmayı bilmeyen kızla evlenen erkekse eğer acınacak erkektir.
  -2 ... eternal moonlight of autumn
 9. 9.
  gayet normal erkektir. yemekle ask arasinda baginti kuramadigim icin bana normal gelmis olabilecek erkete olabilir..
  1 ... denizdvs
 10. 10.
  eğer aynı kızla evlenirse bir ömür boyu kahvaltıda sucuklu yumurtaya hasret kalan, market alışverişlerinde sepete corn flakes paketleri doldururken için için küfreden, kullanım ömrü kafadan 10 sene azalmış erkektir.

  düzelti: evlenirse demişiz değil mi? dilek şart kipi var yani. koşul anlamı katıyor. evlenme durumu olursa böyle oluyor denmek isteniyor. evlenmeden önce yemek yapmayı bilse ne bilmese ne. yok yani koy götüne diyecem yanlış anlaşılacak.
  -3 ... sirin baba