bugün

aşkla beslenen delişmen erkektir. atalarının "aşk karın doyurmaz evlat" lafını duymazdan gelip, iyi bir şeyler yaptığını sanan deli aşıktır. yanılgıdadır.
seks karın doyurmaz aklını başına devşir denmesi gereken erkektir.
ilk zamanlar kalbine giden yolun farklı bir güzergahtan gittiği erkeketir. ancak, zaman geçtikçe o her insan evladında olan yoldan gitmek ister. işte bu dönem acık sancılıdır. uzmanlaşmasını beklemesi gerekir hatununun...
aşık erkektir.
kız yatıp televizyon izlerken sevgilisine hizmet etmek zorunda kalan erkektir.
yemek yapmayı öğrenmek zorunda kalan erkektir.
aç kalmayacak olan erkektir. kadın yemek yapmayı öğrenir hayat toz pembe olur. ha bir de bu bu kadınlar çok sakar olurlar. bardak kırarlar, ellerini keserler. sonra gidip üç dikiş attırırlar. ama sonunda akıllanırlar. aşçı tutarlar. * *
yemek yapmayı bilmeyen kızla evlenen erkekse eğer acınacak erkektir.
gayet normal erkektir. yemekle ask arasinda baginti kuramadigim icin bana normal gelmis olabilecek erkete olabilir..
eğer aynı kızla evlenirse bir ömür boyu kahvaltıda sucuklu yumurtaya hasret kalan, market alışverişlerinde sepete corn flakes paketleri doldururken için için küfreden, kullanım ömrü kafadan 10 sene azalmış erkektir.

düzelti: evlenirse demişiz değil mi? dilek şart kipi var yani. koşul anlamı katıyor. evlenme durumu olursa böyle oluyor denmek isteniyor. evlenmeden önce yemek yapmayı bilse ne bilmese ne. yok yani koy götüne diyecem yanlış anlaşılacak.
yemek yapmayi bilen erkektir ve yemek yapmayi bilmeyen kadina asik olmayi problem etmeyen erkektir. ayrica yemek yapmayi bilen erkek yemek yapmayi bilmeyen erkekten daha seksidir.
"çık ama evlenme emi oğlum" annen.
bekar tipi hayatına kaldığı yerden devam edecek erkektir.
akdeniz mutfagindan kuzey yemeklerine kadar genis bir birikime sahip erkektir. gonderin bana, ben yaparim. hem yaparim hem yediririm, hem de yerim. *
sevgilisine yemek yapacak erkektir.
hazır yemekten cırcır olacak erkektir.
(bkz: her şey seks mi canım)
iyi yemek yapan erkektir, günümüzde türk kızlarının (ki bunun ayrıntısını bilmemek mümkün değil artık) bir çok şeyden anlamadığı gibi yemek yapmaktanda anlamaması sebebiyle pek vefakar türk erkekleri mutfaklara düşme durumunda kalmıştır iyi de olmuştur ellerini daha farklı tadlarla buluşturmaları gerekir türk erkeklerinin.
yemek yapmayı bilen erkektir.
her ikisinide telefonla halledebilecegi yerde birini telefonla digerini kendi imkanlarınla halleden zeki, cevik ve gene cevik olan erkektir.
mide kanseri olmayı hakeden erkekir.
bir hizmetçi tutulduğu anda problem ortadan kalkmaya başlar.
hiç mümkün müdür ki bir kız evlensin ve yemek yapmasını öğrenmeden erkekle geçinsin. Yok öyle yağma; ya yemek yapmayı öğrenirsin ya da seni boşarım; ortada kalırsın diyen kocaya hak vermek tam doğru sayılmasa da erkeğin hakkı vardır.

düzlet: anlatım bozukluğu çokmuş, hey gidi karacahil günler...
güncel Önemli Başlıklar