bugün

karnını doyurabilen sevgilidir.
artı puan kazanmış sevgilidir.
elleri öpülesi insan. 'ne de güzel, yemekler pişirirmiş benim aşkım' diyerekten mutlu edilecek insan. bütün alkışları hak ederler. *
(bkz: hay ben bu sevgilinin)*
ödül olarak dudağına bir öpücük kondurulması gereken sevgilidir, şiddetle tavsiye edilir...
bir an önce evlenilmesi gereken sevgili.
bir an önce sevgilisine yemek yapmayı öğretmesi gereken sevgilidir. o mahrum mu kalsın canım bu zevkten, di mi ama.
bulunca alıkonulması planlanan şahs-ı muhteşem. *
eve geldiğinde hazır yemek bulduğunu düşünürsen dünyanın en mükemmel sevgilisidir.
bulunduğunda kıymeti bilinesi sevgili...
Erkek olanı makbul müdür bilinmez ama 2 saat mutfakta kalıp da doğru düzgün bir makarna dahi yapamayan dişileri gördükçe insanı çıldırtan zat-ı muhteremdir. Ey erkekler! Yemek yapmayı bilen bir sevgiliniz varsa öpün onun ellerini. Ulan 2 saattir mutfaktayım , imanım gevredi. Yaptığım ise çorba ve köfte.*
içten içe sevdiceğim de benim bu yemek yapma eylemime katılsa, eğlensek diye düşünen sevgili de olabilir.
arkasından bulasiklari yikayan sevgiliyse elbette ki en asil duyguların sevgilisidir.
O kişilik var ya o kişilik beni çok hüzünlendiriyor.
göze en seksi gçrünen sevgilidir. yan gelip yatarak dışarıdan sipariş etmek yerine kalkıp el emeği vererek sizin için çabalıyordur. yaptığı kötü bile olsa o çabası yeter.
Bir Sevgilinin Olmazsa Olmazıdır. tarif bakımından Zengin olması Evliliğe o kadar yakın olduğunu gösterir.
erkek ya da kız, öğrenciyseniz ve böyle bir sevgiliniz varsa değerini bilin.
erkek arkadaşım bana yemek yapsa etkilenme oranım artardı. ama güzel yemek yapsın bi de zengin olsun ama konu bu değil
güncel Önemli Başlıklar